Несемо світло разом• 01 октября в 11:50
Чому з магазинів пропав консервований хрін?
Дівчата, хтось помітив що з полиць магазинів пропав український консервований хрін? Вже другий тиждень шукаю по магазинам Києва та передмістя і немає, консультанти кажуть, що десь місяць вже поставок немає.
Заліковий троль• 01 октября в 11:52
Бабки розібрали, щоб зняти етикетку, блашану кришку, начепити капронову і продавати як домашній.
Інфа сотка.
Зубачистка• 01 октября в 11:55
Ответ дляЗаліковий троль
Інфа сотка.
ВИ часто у циз бабок купуєте?
Пасхальний тролік• 01 октября в 12:01
Слобожаночка• 01 октября в 12:03
дуже часто купую хрін вінницький, бо постійно варю холодець, але реально є періоди, коли зникає, тоді йду на базар, там завжди є
Пенек Возмездия• 01 октября в 12:10
Ответ дляСлобожаночка
На базарах в Киеве и Ирпене тоже искала, нигде нет. Слышала что Европе продали, так как он там дорогой. При этом на Столичном рынке на выходных в одном киоске немецкий видела около 80грн. А самодельный в киоске с соленьями в банке как половина майонезной он стоил 200грн
Слобожаночка• 01 октября в 12:12
Ответ дляПенек Возмездия
ого не хрена себе, чё это они совсем уже, нужно бежать искать. я только винницкий признаю
Слобожаночка• 01 октября в 12:13
Ответ дляКукусики
Польський беру, теж норм
Якщо лінь йти копати
у мене на дачі росте, чоловік робить собі, а для мене термоядерний він
Не рахую, а вважаю• 01 октября в 12:15
Ответ дляЗаліковий троль
Інфа сотка.
Нее, у них хоть хрена в банке, а не то месиво что в магазинах.
Заліковий троль• 01 октября в 12:30
Ответ дляНе рахую, а вважаю
У мене сусідка багато років сидить на ринку. Але можете купувати далі.
Заліковий троль• 01 октября в 12:31
Ответ дляЗубачистка
ВИ часто у циз бабок купуєте?
Ні. Але я бачу, як моя сусідка купує в супермаркеті, а потім з ним сидить на ринку :)))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 01 октября в 12:34
Ответ дляЗаліковий троль
За 200 грн продає?
Заліковий троль• 01 октября в 12:37
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
За 200 грн продає?
Не за 200, але точно дорожче ніж купила.
Нетерти той хрін - пекельна робота, не буде баба цим займатися.
Домашній хрін зазвичай перемелений на м´ясорубку. Ми в усякому разі лише так робимо.
Не рахую, а вважаю• 01 октября в 12:41
Ответ дляЗаліковий троль
Вы считаете я на вкус не могу отличить или как? Да даже консистенция совсем другая у домашнего хрена, о чем тут говорить. Наверное не у вашей соседки покупаю точно.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 01 октября в 12:42
Ответ дляЗаліковий троль
І яйця з атб продає, як домашні? Ну, для чого ви пишете про ці перепродажі? Люди зі здоровим глуздом цим не займаються.
Заліковий троль• 01 октября в 12:43
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
От яйця не продає. Але купує 3л соку і розливає в пляшечки час від часу :)
Заліковий троль• 01 октября в 12:44
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я вам кажу факт. Сидить, продає і всі розкуповують.
Не рахую, а вважаю• 01 октября в 12:44
Ответ дляЗаліковий троль
Так хоть не подсказывайте
Не рахую, а вважаю• 01 октября в 12:45
Ответ дляЗаліковий троль
Я бы у неё не покупала, я знаю чем отличается домашний от магазинного. Не спорю что есть аферисты, но явно же не все.
Пенек Возмездия• 03 октября в 22:35
Сегодня в АТБ на Константиновской Верес появился по 20грн с копейками, я купила