ПочтальЁнша• 03 октября в 08:16

Де купити саджанці плодових дерев в Києві? Он лайн замовляти не хочу

Тра Ля Ля• 03 октября в 08:21
Жулянський розплідник
Из Кукуева я• 03 октября в 08:55
В ботсаду і в еколого-натуралістичному центрі.

Ну і на всіх ринках, але то кіт у мішку.
Муркошечка• 03 октября в 11:26
мій знайомий садівник купував дерева і хвалить завжди садовий центр Княжий сад, це на в´їзді в Княжичі
Гопница-Советчица• 03 октября в 14:33
Ответ дляИз Кукуева я

Та чого кіт? Боїтеся, що сорт не співпаде хіба що, а так явно сливу не підсунуть замість яблуні)) Нам щастило поки, багато разів брали, то виросло, що купували. А от через інтернет цьогоріч купила троянди і хризантеми - жодна не співпала(((