Весела моль• 03 октября в 13:29
Підкажіть будь ласка по Тенеріфе кінець жовтня, початок листопада
Син мріє про цей острів. Хочу вперше звозили його за багато років. Хто був в цей період, як там?
Сайти погоди показують стабільні дощі, але я розумію, що це острів в Атлантиці і там все непербачувано
Ашотакоя• 03 октября в 13:31
Увы, в этом году везде ранняя осень. Я бы не рискнула.
В том году было прекрасно.
Но. Если у вас нет запасных вариантов, то понимайте - погода может быть совсем иной, чем ожидаете вы и прогноз погоды
В том году было прекрасно.
Весела моль
• 03 октября в 13:32
Ответ дляАшотакоя
В том году было прекрасно.
Запасний варіант це хіба Єгипет, але то не його мрія
Холодная каша• 03 октября в 13:34
Там сезон цілий рік. Тільки в зимку менше купаються. І то, туристи приїздять ще більше, ніж влітку. Ціни нижче, а океан норм
Снежнакомка• 03 октября в 13:47
Вы, когда выбираете несезон (а вы уже и прогноз посмотрели , увидели, что погода не очень будет), чего ожидаете? Какой смысл ехать и портить отдых, типа дешевле, но в итоге это выброшенные деньги. Вы б еще на нг в Египет поехали или в сезон дождей в тай…
Несезон хорош только если есть свои выгоды и минусы они перекрывают. Например, несезон для посещения Рима это топ, да, погода будет мерзкая, фоточки без зелени, но зато нет дичайших толп туристов, доступ ко всему, дешевле жилье.
Если вы Канары рассматриваете чисто на уикенд-имеет место быть, на дольше, если у вас погода г будет-ну такое.
KaterionOK• 03 октября в 13:48
Я була на Тенеріфе двічі якраз наприкінці жовтня-початок листопада - містечка ЛосКрістіанос і ЛасАмерікас. Можна було плавати в океані, але звісно вода на любителя. Дощі пару разів були. Брали напрокат машину і їздили на Тейде, в Лоропарк, бананову ферму, на пляжі на іншу частину острова. Якщо ви розглядаєте цей відпочинок, як чисто пляжний, то маю сумніви, що ви будете в захваті. Якщо ж їздити по острову, то вам сподобається. Машину беріть з автоматом - на острові дороги хороші, але є перепади висоти і на механіці буде некомфортно
Снежнакомка• 03 октября в 13:51
Ответ дляKaterionOK
И как вам лоро парк?) я принципиально зажала 40 евро за зоопарк.
Весела моль
• 03 октября в 13:52
Ответ дляСнежнакомка
Питання не в ціні, в цей час канікули
Весела моль
• 03 октября в 13:55
Ответ дляKaterionOK
Хотіла якраз змішаний відпочинок. Мені океан важливий як картинка, можна і в басейні в принципі плавати. Я як була на Мадейрі, то лише трохи ноги помочила)
KaterionOK• 03 октября в 13:55
Ответ дляСнежнакомка
Я в захваті. Двічі була. Вперше була там під час весільноі подорожі з чоловіком, потім з трьома дітьми (це була наша остання поїздка в спокійні часи - перед ковідом і війною). Так от обрали ми Тенеріфе саме через зоопарк, бо там дійсно цікаво.
Але у мене немає прямо таких великих досвідів по поїздкам по зоопаркам, може зоопарк типу в Празі або Будапешті більш цікавий.
Снежнакомка• 03 октября в 13:58
Ответ дляВесела моль
Питання не в ціні, в цей час канікули
Лучше возьмите не в каникулы, а в сезон и насладитесь. Если вы плавать в океане еще хотите-вы это не сделаете, он холодный. Там и летом неприятно купаться. В апреле, например, при +17 океана некоторые плавают, конечно, но ноги сводит от холода, чисто на самой мелкой части. Бассейны те, что общ, они с той же водой из океана, они не подогреваются. В отелях тоже, там температура бассейна подогреваемого будет максимум, 24гр, тоже не оч комфортно, еще и когда на улице солнце не греет сильно. Вот норвежцам там кайф))) Откуда у ребенка идея фикс с Канарами?))
Весела моль
• 03 октября в 13:59
Ответ дляСнежнакомка
Це не ідея фікс, це давнє бажання)
Але я поки не впевнена, що воно буде задоволене в цьому році)
Що саме цікаве, що місць вільних в готелях, що я хотіла - немає на booking)
KaterionOK• 03 октября в 14:01
Ответ дляВесела моль
Питання не в ціні, в цей час канікули
Да, якраз вдруге коли ми їздили, то це були дитячі канікули. У нас якраз народилася третя дитина і влітку ми вирішили нікуди в жару не їхати, бо погано переносимо таке, а поїхали в жовтні і не пошкодували. Причому і в жовтні на Тенерифе дуже небезпечне сонце, попри використання сильно СПФ я примудрилася обгоріти.
Ось таке небо буває там, потім різко стає сонячно
Снежнакомка• 03 октября в 14:03
Ответ дляВесела моль
Це не ідея фікс, це давнє бажання)
Это потому что там отдыхает весь пенсионный фонд Европы, немцев оч много. Они не купаются в океане и им пофигу, температура на острове почти стабильная весь год, они едут чисто тянут пиво на барах. Вот и забито) и жилье все под сдачу в аренду (квартиры) ими выкуплено.
Весела моль
• 03 октября в 14:03
Ответ дляKaterionOK
Лотерея)