Холодная каша• 06 октября 2025

Хто живе на останньому поверсі не новобудова

Будь ласка, з власного досвіду.
В будинках 80х років на останніх поверхах чи є якісь проблеми і чи можливо їх успішно вирішити?
Розглядаємо можливість покупки квартири.
Дякую.
Обстановщица• 06 октября 2025
Ответ дляДа ладно
И будут тогда к вам прибегать старушки и жаловаться на холод в квартире:
- А вот у Марьванны напротив батареи -кипяток!
було діло, бігали :)
я їх одразу до керуючої відправляла, більше не бігають :)
АнтиТанкист• 06 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
От цей момент мене смущає. Можна самому той дах над своєю квартирою залатати? Чи це не допоможе?
У нас велика калюжа перед квартирою затікає з лівневки (не знаю, як правильно українською). Ну тобто там не тільки дах треба над собою ремонтувати.
Раздражевская• 06 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Зрозуміла. Врахуємо обслуговуючу компанію.
Крыша течёт, сейчас основательно, хоть крышу чинили
Раздражевская• 06 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Тобто теплоносій доходить вже після всіх 9 поверхів охолоджений чи взагалі не доходить?
Как раз отопление идёт с верху в низ, с отоплением всё ок, тоже 9 этаж
автор Холодная каша • 06 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
Раздача і вержня буває
Тут мова що дах холодний у тепловтрати більші, тобто сусідам під вами буде жарко а вам може бути холодно
Все, дійшло. Дякую. Дивно, що сама не здогадалася.
автор Холодная каша • 06 октября 2025
Ответ дляТелепузик
Авторе, останній поверх у цегляному хрущі та панельному 9п будинку все ж таки дві великі різниці. Наприклад, дах у хрущі можна зробити з плаского двошатровий і проблем з протіканням не буде (так зробили у будинку батьків). А от панелька - там зазвичай дах застилають рубероїдом і це таки багато проблем. Також лифт. Якщо на 5 поверх доповзти можна, то непрацюючий лифт у багатоповерхівці це вже гроші і не малі. Тобто, останній поверх 4-5 чи 9-16 це не одне і те саме
Дякую
автор Холодная каша • 06 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Влітку жарко, взимку холодно, панельний дім 80х. Забиті витяжкі, наприклад є примикання кімнати з теалетом де витяжка- кілька років не могли встановити причину - виявилось засмічення витяжки з даху. Проблеми з гарячою водою - ледве тепла, але ця проблема конкретного будинку, стоїть болер, на кухні вимушено користуюсь посудомийкою. Напору холодної води не має- приняти душ ввечері -квест. Під час війни почались проблеми з каналізацією, труби чугунні, але від 9поверху і на чердак - метал, який прогнив і від поштовхів потихеньку осипається. Минулого року мали проблеми на кухні, цього -санвузол, пробити тросами сантехніки не змогли - викликали службу, майже 3000 але ж ніхто з жек не відшкодував- забиття було ймовірно шматком металу.
Течуть балкони - минулого року ремонтували власним коштом, але цього року проблема повернулась - знову ж таки будинок трясе під час атак і мабуть десь щось порушилось.
І ще, запах підвалу на першому поверсі і стареньки сусіди - тому будьте готові до аромату валідолу (щонайменше).
Старі ліфти, комунікації, стан під´їзду.
Є з чим порівняти, у новобудовах інші проблеми, про які так само можуть замовчувати - не має світла - не буде води та опалення, голосні сусіди, наймачі інших квартир якім все одно, тонкі стіни.
Дякую за розгорнуту відповідь! В сумі з іншими відгуками бажання ризикнути пропало..
Престидижитатор• 06 октября 2025
у меня над 16 этажом проходят коммуникации на тех этаже. их никто не чинит, в лучшем случае просто хомут делают. постоянно прорывают. жек не пускает сделать гидроизоляцию на техэтаже. сами ничего не делают. ну и постоянно забивается ливневка, дождь-снег - все течет в квартиру
дом - чешка 1992 года
никогда больше - последний этаж и торцевая квартира.
Кому там слова не давали• 06 октября 2025
Жили в панельке начала 80-х(с техэтажом) Сначала текла крыша. Потом ее капитально отремонтировали по какой-то городской программе и течь перестала.
Лифт иногда ломался и надолго. С коляской и ребенком было очень тяжело.
Ещё летом без кондера дичайшая жара(до 35), а зимой довольно холодно(выше 18 ни разу не было).
Вентиляция тянула слабо
Плюс в том, что сверху никто не топает и беспроблемная канализация.
svetolino• 06 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Дякую. На даний момент некритично, але в перспективі матимемо на увазі.
Криша, ліфт ,
svetolino• 06 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Давно купляли для мами на 9 поверсі, то брат повністю всі стики над квартирою зацементував. Ще там був сток для води( така чаша) то вона забивалась, переодично чистили і теж обробляли герметиком. Заливало постійно як сильні дози . В нашу квартиру не попадало ,А в під´їзді весь час було мокро після дощів. Зараз ОСББ то наводять порядок . Я б звернула на це увагу.
НетЕщеНаверное• 06 октября 2025
Живу на 10 этаже 10- этажки. Единственная проблема - это лифт. Т.к. дом 1967 г. лифт тоже старый(2004г.) он часто ломается и если серьёзная поломка могут его чинить несколько недель. Крыша у меня никогда не протекала. С отоплением никаких проблем нет, как я поставила биметаллические батареи. Когда были чугунные - то половина батареи вечно были холодные. Соседи ко мне никогда не бегали по поводу отопления.
Ну и несомненные плюсы, что никто априори не бегает по потолку и никто меня никогда не зальёт.
пані Солоха• 06 октября 2025
У меня брат живёт на последнем этаже гостинки 80 годов. Никогда крыша не протекала. Лифт тоже всегда работает. Никаких проблем с отоплением, трубами не было.
Я раньше жила в панельке 90 на последнем 10 этаже. Тоже всё было отлично.
АнтиТанкист• 07 октября 2025
Ответ дляДа ладно
Если последний этаж, то готовьтесь заниматься отоплением.
це взагалі не завжди так, 50/50, тому що розводка дуже по-різному може бути зроблена. я живу на останньому (9-му) і опалення - найменша з моїх проблем. А от середні поверхи потерпають від того, що в них погане опалення чи змійовик вічно холодний. І це в одному бинку, навіть в одному під´їзді
АнтиТанкист• 07 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
авторе, вам трохи не так написали вище. В кожному будинку по-різному дуже, я вище відповіла, як у мене