В кого були екстрасістоли?як позбулись?була на етацизині зійшла і знов вони(зараз на конкорі ще,страшно чому вони виникають зранку прям нападами одна за одною дуже панікую,не хочу в 32 бути постійно на ліках(того року ставила холтер їх покзала 12 шт це мало,зараз мені здається їх більше якшр без таблеток що робити??я у відчаї з ними
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Есть такой врач. Кардиолог называется. Слышали?
Чула,думали я ліки сама собі призначила?була в нього,патологій нема
Триндичіха Байрактар• 08 октября в 09:31
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Раз нет, значит и поводов для беспокойства нет
Moon shine• 08 октября в 09:34
я їх маю. 12 це мало. в мене за добу 330. і то це вважається мало,так сказали в Інституті кардіології.. як такого лікування нема, воно симптоматичне. Вам треба до кардіолога і аритмолога. Просто є люди їх не відчувають взагалі. а є прямо людям погано. і екстрасистоли є теж різні. на конкорі сидіти теж не варіант.
про каву забудьте,чорний шоколад теж. вони провокують їх
Ви робили прививку від ковіда?
Moon shine• 08 октября в 09:34
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
а їх і не буде. в мене теж нема. і 330 екстрасистол + міряйте тиск. якщо робочий тиск 110-120,а тиск 140,то ці систоли аж зашкалюють. такий тиск треба збивати. .
Ответ дляMoon shine
Ви робили прививку від ковіда?
Приливу робила так колись
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Значит, причина психо-эмоциональная. У меня были до 40-50 в сутки (а снвчала было до 30 в мин), разобралась за несколько дней, параллельно принимала этацизин, но буквально 3 дня
Ответ дляMoon shine
А що Ви пьєте?який Ваш вік?сильні поштовхи у вас?
Moon shine• 08 октября в 09:38
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Приливу робила так колись
ну ось. у всіх,хто робив прививки, однакові симптоми- збій ритму.,тобто екстрасистоли. без патологій. в мене таке саме один в один в перукарші. нема патологій, систоли зашкалюють. їй теж сказали- від ковідної прививки. і мені теж сказав кардіолог і аритмолог. це вималювалась тенденція. мені просто вони заважають. я їх відчуваю. серце скаче аж у горлі.
Було таке. Після стресу. Було таке, що по 5 шт за хвилину було. Допомогло розуміння того, що це абсолютно «безобідна» , безпечна аритмія. Вона ні до чого не призведе. Ні на серце, ні на довжину життя. Ні до чого поганого призвести не може. Сердце від цього не зупиниться. Просто потрібно перестати фіксуватися і помічати їх.
Ответ дляМила 26
А з чим розібрались?
Ответ дляMoon shine
А чим лікуватись?кожний день вони є?
Ответ дляПиона
Ви перестали їх боятись?і вони пройшли?
Brichka_04• 08 октября в 09:41
У меня бывает мало, а бывает и час могут длиться. Бывает, что поменяю положение тела и они не повторяются. Уже думала, может это как-то связано с положением позвоночника, шеи. Ну, и нервы, меньше стресса нужно, если это возможно. По УЗИ, ЭКГ у меня все ок. Забила. Есть и есть.
Moon shine• 08 октября в 09:41
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А чим лікуватись?кожний день вони є?
є кожен день. лікування назначив аритмолог. в основному великі дози магнію і калію. трохи стихає. але вони є все одно. 2 тижні нема.2 тижні є. на вечір особливо.ліг і відчуваєш як воно бухає.
якщо є тиск 140,то допомагає гарно анапрілін 10 мг. прямо зразу заспокоюється. але якщо тиск 120 чи 110 ,то не вийде пити,бо він збиває.
я робила і ехо серця, і холтер.і аналізи на холестерин і т.д. все ідеальне. а систоли є. юо в основному вони є,в кого щось з клапанамичи т.ін.
але аритмолог сказала- зараз валом людей,у кого нема патологій і багато систол. всі робили ковідні прививки. насправді- лікар іне знають що робити і як лікувати,бо нема патологій.
Moon shine• 08 октября в 09:42
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
44 роки. з´явились у цьому році,я і у всіх моїх знайомих_подруга,перукарша. у всіх патологій нема,тиску нема. систоли є. всі робили ковідні прививки.
Moon shine• 08 октября в 09:47
якщо Київ- йдіть в Інститут Кардіології на Іллєнка. а саме відділення Аритмології. Там прекрасні лікарі. на місці обстеження проведуть. ціни дуже помірні. за прийом+ кардіограма і ехо. 600 грн. це смішно на сьогодні.лікарі сучасні. бабків совдеповських там нема
Ответ дляПиона
А, ну і вище Вам правильно написали. Перевірте дефіцити. Можливо магнію, калію не вистачає. На дієтах не сидите?
На дієта не сижу))
Moon shine• 08 октября в 09:49
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
На дієта не сижу))
я теж не сиділа. тут не в дієтах справа. в мене серце і все що пов8язано- ідеально. звідки систоли беруться- загадка. як і у всіх моїх знайомих. останній рік всі жаліються на систоли. причому ті,в кого ніколи ніяких проблем з серцем не було і нема. ні тиску,ні холестерину. все здорове. а систоли є. і це не нерви. на нерви і глисти можна все списати. в мене кума як кремінь. її не проб´єш нічим. вона спить навіть коли гатять ракетами,їй похєр на все. там бой баба з залізними нервами. в неї теж систоли.
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
На дієта не сижу))
Ну тоді це чисто нервове. Перестаньте фокусуватися. Вони довблять, а Ви робіть своє. Не лягайте на диван і не закривайтесь з тонометром, підраховуючи екстрасістоли. Йдіть на прогулянку, в парк, в ТЦ, неважливо куди. І навіть якщо вони будуть - не звертайте уваги. З часом вони послабшають, а потім Ви перестанете їх помічати.
lisenok_8282• 08 октября в 09:58
а як вони вас мучають? в мне тоже є, але я дізналася це випадково. нічого не приймаю. живу собі, як і жила.
Ответ дляMoon shine
І що вони з тими систолами роблять?у мене вони вже рік....а прививку робила в 2021
Ответ дляMoon shine
А можна без направлення?
Moon shine• 08 октября в 10:00
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А можна без направлення?
так, подзвонили в реєстратуру,записались до аритмолога. направлення не треба. все одно оплата в касу
Moon shine• 08 октября в 10:01
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
всі робили в період 2020- 2021)))) нічого не роблять. бо нема як такого лікування. вони як були так і є.нема що лікувати,бо патологій нема. виписують їм магній і калій
Moon shine• 08 октября в 10:04
Ответ дляlisenok_8282
а людина їх відчуває. серце як сильніше б´ється,як заважає. відчуваєш його аж у горлі. плюс коли серце пропусає 1 удар- стає якось млосно, повітря не вистачає. це ритм збивається.
Moon shine• 08 октября в 10:07
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А можна без направлення?
при собі мати свіжу кардіограму,чи робите на місці на 1 поверсі. до аритмолога зі свіжим екг.