40ка• 08 октября в 11:00

Де шукати ідеального батька для дітей?

Повчатиму тут вас.
Ідеальний батько то з хорошими генами. Молодий, зі свіжим генетичним матеріалом.
Без шкідливих звичок, бо вони погано впливають на генетичний матеріал.
Наш з вами генетичний матеріал уже такий, як є. А у них постійно оновлюється і чим старший...
Ще зазвичай батько дитини вимагає постійного побутового обслуговування, сексуального і емоційного.
Охорони від коханок і веселих друзів.
Буває, що й фінансового.
А ще можна навіть не турбуватися, що колись розлучитесь і треба буде ділити майно і дітей.
Отже, моя рекомендація - банк сперми.
Ідеально. Генетичний матеріал в асортименті, весь добірний.
І ніякої свекрухи ))
А тепер пропоную написати мені, в чому я помиляюся )
jannjann77• 08 октября в 11:02
Чому ви на порадниці а не в черзі в банк сперми?
Wild raccoon• 08 октября в 11:03
Ответ дляjannjann77
тут надо не в банк спермы , а к психиатру
Santander• 08 октября в 11:05
Еволюція вас запам’ятає, як невдалий експеримент)
Шкода тільки, що немає зворотнього процесу перетворення деяких в сперму без можливості використання
viter33• 08 октября в 11:08
У випадку розлучення - аліменти від банку сперми будуть не найвищими(((
Contento• 08 октября в 11:09
Во всём вы помиляетесь. В банк спермы сдают сперму мужчины просто подходящие по возрасту. Никто не будет проверять их на психическое здоровье , наследственные заболевания и т.д.. Какая там идеальная генетика ?). И выбирая банк спермы, вы понятия не имеете как в реальности выглядит мужчина - донор и что за ребёнок у вас получится. Плюс вы изначальео рожаете безотцовщину. Но с другой стороны, если вы понимаете , что шансов со здоровым и нормальным мужчиной у вас нет , обратитесь в банк спермы. Почему нет ).
Ananasprotivogaz• 08 октября в 11:10
Ответ дляContento
И добавить нечего.
Daria0000• 08 октября в 11:13
А замуж выходят уже только из-за детей? Я думала дети появляются от любви родителей. ) какая-то я несовременная 😅