Просто Фіфа• 20 октября 2025
Місця, які хочеться відвідати вам?
В мене це :
Албанія якийсь із курортів
Греція якийсь із островів
Італія якийсь із курортів зокрема острів капрі
Мальдіви якийсь із островів
Японія Токіо -Хірасіма -Нагасакі
Хотілося би ще в США ,але туди важко візу отримати навіть туристичну
Ох якщо задуматися все вирішують гроші,було б багато грошей та хоч за місяць можна було все це об´їздити ,а так все має бути скромно розтягнуто на роки життя ,то на одну подорож на збираєш то на іншу ,все дуже довго
Албанія якийсь із курортів
Греція якийсь із островів
Мальдіви якийсь із островів
Японія Токіо -Хірасіма -Нагасакі
Просто Фіфа
• 20 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Не знаю уже, много где была, в США еще действующая виза есть , пока хочу дома спать спокойно .
То вам не хочеться ,бо ви вже були всюди
Просто Фіфа
• 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Греция
Италия
Япония
Нью Йорк
Италия
Япония
Нью Йорк
Майже ,як і в мене
Куратор дебошей• 20 октября 2025
На днях здійснила свою мрію і злітала до Ірландії. Дублін-Голвей-Скали Могер. Під враженням
Головний кошак• 20 октября 2025
Азорські острови, Боденське озеро і Антарктида, це з того де не була.
А так хочу в Київ і на кінбурнську косу. Останнє мабуть нездійсненне вже. В Київ сподіваюся поїхати таки
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Майже ,як і в мене
Да, поэтому и решила ответить в теме
А я еще ни разу на полном оллинклюзиве на курорте не была, вот туда тоже хочется
Просто Фіфа
• 20 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Туром чи самостійно?
Куратор дебошей• 20 октября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Туром чи самостійно?
Самостійно цілком, ми таке любимо
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ой, я забыла совсем про Ирландию и Англию. Очень хочу, но боюсь, что туда визы сложнее чем в Штаты получить (((
Куратор дебошей• 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
В Ірландію під час війни українцям з біометричним паспортом віза не потрібна
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляГоловний кошак
А я бы сейчас любой олл на довоенную Кириловку не задумываясь променяла
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Правда?
Просто Фіфа
• 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Може навпаки туди легше
Куратор дебошей• 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Правда?
Ну ми летали тиждень тому. Погугліть інформацію
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Спасибо вам большое, а я даже не рассматривала
Морковку дай• 20 октября 2025
Стамбул ( турецкие сериалы будь они не ладны), Мальдивы, Греция, ну Бавария как ни странно, Грузия.
Просто Фіфа
• 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Правда?
Там багато дуже українців живе зараз,але дуже дорого там казали знайомі
Радість моя• 20 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Да ладно)))) серьезно?
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляА ось і я
Корфу. Греція. Храм Святителя Спиридона
и я именно к нему в Греции хочу
Ашотакоя• 20 октября 2025
Барселона, Венеция, Сингапур это то что давно хотела посмотреть. А так мне всё равно, люблю путешествовать.