Я инженер, меряю от 1• 23 октября в 05:02

Что случилось между Викторией Бекхэм и Николой Пельтц?

Щедрик ведрик• 23 октября в 05:26
Ну, Виктория обычно просыпается в 8:00 по Гринвичу. Я ей позвоню, расспрошу и отпишусь потом в теме.
осень харашо• 23 октября в 06:46
Були статті детальні на таблоіді
осень харашо• 23 октября в 06:46
’Грьобане шоу’, весільна сукня, колишня і контроль: чому сваряться Бекхеми і до чого тут невістка

’Почувається зрадженою Брукліном’: інсайдер про те, як Бекхем обзиває свою невістку і чому загострилися їхні стосунки

Не знаю, чи можна тут ставити посилання
Мастер Пис• 23 октября в 07:16
Аж вспомнила тему про свекруху, которую со средним сыном и дочкой, невестка со старшим сыном не зовут в гости и невестка ещё её заблокировала у себя в телефоне.
Совпадение? Вики на Советчице?
Смешнюча• 23 октября в 07:47
Насмешила ваша тема. Все свет, отопление, трамп, а тут пожалуйста😆
Благоуханочка• 23 октября в 07:47
Ответ дляМастер Пис
Совпадение? Вики на Советчице?
Ааа, так от хто обсирає сукні порадниць))
мадамГрицацуева• 23 октября в 07:49
У Николы семья побогаче. Бруклин , не представляющий из себя абсолютно ничего, удачно пристроил свои яйца. Взял даже фамилию жены.
Короче, Бэкхемам бы радоваться, что вообще, на их корзиночку кто-то позарился.
Я такая - жду трамвая• 23 октября в 09:17
Там багато всього.
Але почалось все з того, що Бекхем хотіла, щоб Нікола на весілля одягнула сукню бренда Вікторії, а дівчина відмовилась. От і посрались.
Скользкая• 23 октября в 09:48
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Там багато всього.
Там обидві сторони винуваті. Нащо було навʼязувати. Могла красиво запитати які у неї плани щодо цього і чи не проти вона підтримати її бренд, а не втюхувати і вважати, що та зобовʼязана. Може, невістка і зголосилась би, якби їй силою не пхали. А Вікторія мала спокійно прийняти і погодитись з будь-яким її вибором, бо це її весілля , а не Вікторії.
Невістка теж сука ще та, так налаштувати проти батьків і родини, які стільки йому дали самого найкращого і чого не мають більшість людей.
Свекруха і невістка один одного варті)))
автор Я инженер, меряю от 1 • 23 октября в 20:06
Ответ длямадамГрицацуева
Ору