Майструю крила• 23 октября в 14:20

Розлади ШКТ

З ранку почалась сильна біль в кишківнику,наче ріжучий спазм,потім все було ок,але дискомфорт перейшов в шлунок,і досить відчутно,зараз трохи краще,але чим з’їм маленький шматок їжі,знову важкість і біль майже по всій частині шкт
Які ліки можна випити,щоб покращити стан?
Сьогодні майже нічого не їла через дискомфорт
Випила панкреатин та еспумізан,також чай з ромашки
Які ліки вам допомагали,в кого схоже було?
Але не щоб просто зняти біль, а саме щоб допомогли при розладі
Ворожу на каві• 23 октября в 14:23
это состояние у вас впервые? или бывает такое, и это не в первой...
автор Майструю крила • 23 октября в 14:27
Ответ дляВорожу на каві
Саме таке дуже давно було,але тоді був гастрит і тривало довго,а зараз просто з ранку такий стан,хоча нічого важкого вчора не їла
Ворожу на каві• 23 октября в 14:36
Ответ дляМайструю крила
если периодически такого состояния нет, то примите например Домрид и чаек ромашковый
НетЕщеНаверное• 23 октября в 14:45
У меня такое часто, спасает только диета на несколько дней
автор Майструю крила • 23 октября в 14:51
Ответ дляВорожу на каві
Він наче від тошноти якщо добре пам’ятаю,дякую,спробую
автор Майструю крила • 23 октября в 14:52
Ответ дляНетЕщеНаверное
Тепер точно на декілька днів думаю дієта і у мене
Ворожу на каві• 23 октября в 15:25
Ответ дляМайструю крила
да, от тошноты и для работы моторики желудка, хороший препарат, должен быть в аптечке..
Ворожу на каві• 23 октября в 15:26
Ответ дляНетЕщеНаверное
а вам совет обследовать жкт, раз часто, это не норма...