Пописанная парта• 23 октября в 15:12
У вас є права? Водите авто?
Мороженная курица• 23 октября в 15:13
Права есть с 22го года, за руль сажусь раз в месяц, беру каршеринг, своей нет
Без комплексів• 23 октября в 15:19
Так, уже 5 років, в 37 років вивчилася і думаю, чого я раніше не хотіла, автомат це топчик.
курасаны• 23 октября в 15:19
Уже 2 дня как есть авто. Права есть у мужа, но он давно не водил, будет брать уроки сначала. И дочка будет учится. Я может тоже, но позже.
Усміхайлик• 23 октября в 15:21
Є ще з 2008 року. Перші три роки їздила щодня, потім декрети, робота біля дому, чоловік возив і я все забула та з´явився непереборний страх. Тільки минулого року взяла 6 занять з інструктором для відновлення навиків. Зараз по-трохи їду, але страх ще не подолала на 100%
Українська Мрія• 23 октября в 15:21
Права є з 2014 (вирішила отримати доки була в декреті), але власне авто та початок водіння з 2021.
Невгамовна Бу• 23 октября в 15:38
Права з 2019.
Їзджу рік.
Але тільки по нашому невеликому місту. Київ транзитом в 6 ранку.
Якийсь сюр як їздять в тому Києві.
Особливо центр, особливо парковки.
Жесть якась. Платять через Київ цифровий якось, потім ті машини періодично евакуатор забирає, шукай по майданчикам....
Мені здається я ніколи не розбирусь в цих нюансах
Їзджу рік.
Якийсь сюр як їздять в тому Києві.
Особливо центр, особливо парковки.
Треба підробіток• 23 октября в 15:58
Ответ дляНевгамовна Бу
Права з 2019.
Їзджу рік.
Якийсь сюр як їздять в тому Києві.
Особливо центр, особливо парковки.
Їзджу рік.
Якийсь сюр як їздять в тому Києві.
Особливо центр, особливо парковки.
В центрі з парковкой дуже важко.
Права маю давно, почала їздити пару років тому, але в основному це робота, спортзал (є парковка), до батьків на лівий берег.
В центр за цей час їздила лічені рази, і то десь ставала на аварійці та забирала чоловіка, знайти місце де припаркуватись, втиснутись туди, а потім думати щоб авто не евакуювали та як виїхати якщо тебе затисли з 2-х боків, ну таке. За це не дуже полюбляю Поділ (Контрактову), всі паркуються на голові один у одного(на тротуарах), простіше на метро.
забиякина• 23 октября в 16:10
есть, очень долго боялась, но с началом войны поняла что для меня это необходимость, за рулем 2 года, обожаю водить
Гомосноб• 23 октября в 16:33
за кермом з 2007 року.
маю два авто - седан механіка бензинка, suv автомат дизельний.
їжджу в будь-яку погоду, в будь-якому стані (окрім п´яною бо алкоголь не вживаю)
коли була вагітна то теж їздила до останнього дня, з малою багато їздила з народження і дотепер. виростила собі штурмана :)
Метелики на душі• 23 октября в 16:42
Девочки, напишу для тех, кто боится. Если бы вы знали какая я ссыкуха) Из-за своей боязни я дотянула до преклонного возраста так сказать
Решилась, сдала теорию и попался мне такой дебильный инструктор. Я тут уже писала о нем. Молодой, гонора до хрена, цены себе не сложит, меня пытался гнобить, я отстаивала, попускала его.
Первое занятие он гонял меня по теории. Второе и третье пыталась водить, у него постоянно кривое недовольное лицо. Долго описывать.
В конце третьего занятия у нас произошел конфликт - он начал орать на меня, я в ответ на него, развернулась и ушла
Нашла новую автошколу и инструктора, на первом занятии с ней проехали пару кругов по парковке и выехали в город. Я была в шоке. Оказывается, я ехать могу), тормозить, поворачивать и т.д. А у того я ничего не умела как он говорил
Мне так понравилось водить. Хочется научиться всему и поскорее получить водительское
Пописанная парта
• 23 октября в 16:46
Ответ дляМетелики на душі
А ви теорію самі просто вчили?
Метелики на душі• 23 октября в 16:48
Ответ дляПописанная парта
А ви теорію самі просто вчили?
В автошколе училась