ПростоБелка• 24 октября в 10:36
Який фільм-фентезі має найатмосферніший світ після Володаря перснів?
куркулиха• 24 октября в 10:37
Меня впечатлил фильм лабиринт фавна
И еще параллельные миры, он мало известный но длстойный
Белая и пушистая• 24 октября в 11:01
Про вампиров и оборотней. Например, Другой Мир, Блейд, Сумерки.
Бжоли-бандерівці• 24 октября в 11:02
Хто любить ігри у стлі ’dungeon and dragons’ раджу ’Підземелля і дракони: Честь злодіїв’
Дуже дуже вумна• 24 октября в 11:40
Ответ дляСапай вазони
Краще ніж Володар перснів і Хоббіт немає!
Згодна. Ми з чоловіком дуже любимо його і дивилися не один раз, книжки теж читали. А донька завжди казала, не цікаво, не буду з вами дивитися. А це донька летіла літаком , був довгий переліт і не було що подивитися. Почала дивитися Хоббіта, а далі вже не могла відірватися і ходила тиждень після перегляду під враженнями. Каже, яка я була дурна, що раніше не подивилася. Тепер хоче прочитати книги. А я їй навіть заздрю, отримати такі враження від першого перегляду, ще й дивилася мовою оригіналу