Бамбарбия! Кергуду.• 24 октября в 18:54

Вы замораживали свои яйцеклетки если не

вам 30+ ,но не замужем и нет детей?
Бадабум• 24 октября в 18:58
Это проблематично для женщин, поэтому мало кто на такое идёт. Мужчинам в этом плане гораздо легче
Вкаблучках• 24 октября в 18:59
И как ее потом готовить? На пару или в жаркое?
Вкаблучках• 24 октября в 18:59
Ответ дляБадабум
Какую часть морозить будем?
ЦібаФу• 24 октября в 18:59
Так, бо працюю в цій галузі; але так і не використала і вже гне планую.
Лика-прилипка• 24 октября в 19:01
Ответ дляЦібаФу
Донатьте
ЦібаФу• 24 октября в 19:03
Ответ дляЛика-прилипка
Донатьте
Ні, це точно ні. Хоча більшість пацієнтів дійсно жертвує на дослідження або іншим парам.
Бабуся Бетман• 24 октября в 19:14
Я б мабуть не ризикнула так своїм біоматеріалом розкидуватися.Хто і куди потім їх викорастиє.
Он тут тема була, подружжя ембріонів заморозили.Чоловік загинув на війні.Так його батьки відсудили тих ембріонів, типа єдине що від сина залишилося.Жінка в шоці.
Вкаблучках• 24 октября в 19:18
Ответ дляБабуся Бетман
Прям газета Спид-инфо
Бабуся Бетман• 24 октября в 19:20
Ответ дляВкаблучках
Прям газета Спид-инфо
Тут полеміка була на багато сторінок.Хто на сторону батьків став, бо будуть онуки сина.Хто жінку захищав, яка не давала згоду на сурогатне материнство
Смурфетта• 24 октября в 19:27
Ответ дляЦібаФу
Можете підказати, що роблять з тими ембріонами, які залишились в клініці і батьки не дали жодного розпорядження щодо їх майбутнього використання? Тобто оплатили рік зберігання ембріонів в клініці ( після успішного ЕКЗ), наступні роки не оплачують, пройшло 4 роки.
ЦібаФу• 24 октября в 19:30
Ответ дляСмурфетта
В договорі вказано термін зберігання та дії з матеріалом по його закінченню - в кожної кліники власна політика.
Хтось дослідження проводить, хтось іншим парам передає, інфіковані чи нерекомендовані до переносу знищують.
ЦібаФу• 24 октября в 19:32
Ответ дляСмурфетта
Додам, що якщо ембріони є де зберігати - висока ймовірність, що вони ще й досі зберігаються, просто ви не зможете ними розпорядитися, допоки не погасите заборгованість.
Г@Л@В@ломка• 25 октября в 02:26
Я заморозила і використала в 40 років. Моя менша сестра не заморозила , все надіялась швидко вийти заміж , завагітніти , по ітогу вийшла в 39, у чоловіка слабка сперма , перша замерла вагітність, потім вже 42 роки і не виходило. Зараз без дітей.