Коплю на груди• 29 октября в 17:46
Зайдіть будь ласка, хто любить собак. Я поплакати
Все вже нормально. Мого хлопчика прооперували. Нічого критичного, наступив на голку і вона пройшла через подушечку і лапу. Пригнув коли грався….
Я думала чокнуся.
Просто дякую що вислухали мене
Вже все добре
Вибачте будь ласка
Я думала чокнуся.
Просто дякую що вислухали мене
Вже все добре
Вибачте будь ласка
Коплю на груди
• 29 октября в 17:47
Ответ дляСизоока бестія
а где была иголка?
Пройшов через подушечку і в через лапу.
Голку на вулиці знайшов ( не медичну)
Коплю на груди
• 29 октября в 17:47
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Все буде добре)
Собакен умница, все перенес
Дякую 😪😪😪
Айболитная• 29 октября в 17:48
У меня прям сжалось всё( я такой же паникер, очень близко к сердцу принимаю травмы и болезни животных.
Здоровья хвостику и вам спокойствия❤️
Коплю на груди
• 29 октября в 17:48
Ответ дляМедсестричка
який гарнюня! хай більше не хворіє!
Дякую 😪❤️
Сизоока бестія• 29 октября в 17:48
Ответ дляКоплю на груди
Пройшов через подушечку і в через лапу.
Голку на вулиці знайшов ( не медичну)
обалдеть...на улице!
Айпишница• 29 октября в 17:48
З вашим Лапатунчиком все буде добре, трошки відновиться і буде ще активніше веселити вас
Коплю на груди
• 29 октября в 17:48
Ответ дляАйболитная
Здоровья хвостику и вам спокойствия❤️
Дякую вам велике. Не передати що я пережила , думала лапу зломав (
АБВГДэшница• 29 октября в 17:48
Ответ дляКоплю на груди
Пройшов через подушечку і в через лапу.
Голку на вулиці знайшов ( не медичну)
Пусть быстрее поправляется 💖
Коплю на груди
• 29 октября в 17:48
Ответ дляАйпишница
Дякую ❤️
Коплю на груди
• 29 октября в 17:49
Ответ дляАБВГДэшница
Пусть быстрее поправляется 💖
Дякую ❤️
Манка Я• 29 октября в 17:50
В мене сьогодні був перший досвід з собакеном. Я трохи від хвилювання не чокнулася, хоча все було ок. А тут таке. Швидкого одужання
Мама Чели• 29 октября в 17:52
судя по тому что ваш пролуфранцуз цветной, то проблемы со здоровьем еще все впереди. Но сейчас пусть конечно выздоравливает скорее
Соня-сонятко• 29 октября в 17:54
Автор, здоровья хвостику. Мой этим летом на осу наступил. Тоже в шоке была, но все обошлось.
Глаголиця• 29 октября в 18:01
Ответ дляМама Чели
А як це пролуфрануз?
Поясніть…
Кручу хвости• 29 октября в 18:07
Ой, як я вас розумію, коли хворіють пухнастики в мене сердце завмирає.Всім міцного здоров´я.🐶🐱♥️
Глаголиця• 29 октября в 18:08
Авторе,добре що все добре закінчилось.
Собанчик відійде,все заживе.
Нехай тішить ще довго вас.
От такі вони,наші хвостики з безумовною любов‘ю.
У мене мальтезік,через два місяці буде 14 рочків.І це мій синочок залюблений.
Вже виношу його на прогулянку і підв‘язую,бо задні лапки ослабли.
Скільки любові в його очах,не розуміє біднятко,чому не може бігати і т.д як колись.Старість,нажаль,ніхто відмінити не може.А я радію,що він ще з нами і так сильно його люблю…
Собанчик відійде,все заживе.
Нехай тішить ще довго вас.
Коплю на груди
• 29 октября в 18:09
Ответ дляКручу хвости
❤️❤️❤️
Коплю на груди
• 29 октября в 18:10
Ответ дляГлаголиця
Авторе,добре що все добре закінчилось.
Собанчик відійде,все заживе.
Нехай тішить ще довго вас.
Собанчик відійде,все заживе.
Нехай тішить ще довго вас.
Боюся навіть думати про старість його ( це занадто складно для мене
Туся муся• 29 октября в 18:13
Ответ дляКоплю на груди
Пусть ваше солнышко быстрее поправится! Такой хорошенький и несчастный он на фотках))
Коплю на груди
• 29 октября в 18:14
Ответ дляТуся муся
Вже «щастний» дякую 😘
Коплю на груди
• 29 октября в 18:14
Ответ дляЛЮБА
Скорейшего восстановления красавчику ))) а вам сил и терпения !
Дякую ❤️
Ms. Любмая жена• 29 октября в 18:17
Родственница дальняя желает скорейшего выздоровления. У нас тут на поле есть такое растение, оно раскидывает острые семена, они впиваются в лапы, скачет на трех ко мне, чтобы вытащила. А тут иголка, ужс. 😱
Коплю на груди
• 29 октября в 18:17
Ответ дляMs. Любмая жена
Яке гарне дитя. ❤️❤️❤️❤️