Отжигающая• 30 октября в 23:21
Barefoot. Порадьте де придбати якісне босоноге взуття.
Щоб перевірена якісь і може якісь конкретні моделі на осінь, порадите.
Я погнала• 30 октября в 23:27
Vivobarefoot, є на ансвер, я ношу цілий рік різні моделі, улюблена -Gobi , зручні, якісні , є в різних кольорах її , але на для осені у цієї моделі затонка підошва, можна взяти термоустілки,але мені зручніше з термоносками юнікло
Ms. Android• 30 октября в 23:27
Едрена Матрёна! Я пошла мимо.
Реклама( лапша на ушах) - наше фсе
Зубожиння• 02 ноября в 10:33
Мені найзручніші Хорьок.
Ще є з наших Мерле, Туто взуто - останні дуже багато моделей, швидше за все не лише їхнього виробництва.
НЕ раджу бренд Босі.
Забивайте в ІГ анатомічне взуття - і буде вам безліч варіантів з правильним носом для здорових ніжок.
НЕ раджу бренд Босі.