Mrs.Sexuality• 02 ноября в 21:33
Була я на побаченні. Сиджу і не знаю в яку психлікарню телефонувати.
Оце тільки прийшла.
Відбувалось щось максимально дивне.
Серйозний чоловік сам по собі. Познайомились на конференції. Потім зустрілись в кавʼярні випадково, він почав мені кидати претензії, що я йому не дзвоню і не пишу (а з якої радості мала б?) , вирішили піти сьогодні гуляти.
Прийшли . Сіли. З ним відбувається щось максимально дивне: почалось все з того, що він невідривно на мене витріщався, потім намагається з мене випитати, чим я займаюсь на роботі, звідки я. Під кожне моє слово піддакує і каже що я права і все правильно сказала. При чому це стосується всього, чого б я не сказала - ʼтак так, ти права, ти правильно зробила, правильно відповілаʼ.
Сидимо. Далі він вскакує і біжить кудись. Різко. Я не встигла отямитись, повернувся. Виявилось що стріляв у людини запальничку. Вийшли надвір курити. Він максимально нервує, тримає цигарку і руки трусяться. При тому, що він не палить взагалі. Каже, що це стара цигарка завалялась в куртці.
Я продовжую розповідати про себе, він на кожне речення реагує ʼда? Як так? Жах! Ну ти права! Ти молодець!ʼ
Також, мушу зазначити, що у мене доволі специфічний стиль комунікації та жарти. І весь час він говорить якусь максимально дурню і жартує в моєму стилі.
Дякую, тепер я знаю, наскільки дивною виглядаю.
Кажу, що мені потрібно йти. Незадоволено цокає язиком.
Прощаємось, я кладу руку йому на кисть. Він накриває мою руку своєю і гладить по ній, стикає.
Щось мурчить.
Я ще ніколи в житті такої поведінки не бачила, у мене зараз очі витріщені на максимум.
Ваша думка - він адекватний чи психічно хворий? Чи варто щось продовжувати з ним, що б ви зробили?
Відбувалось щось максимально дивне.
Щось мурчить.
Радість моя• 02 ноября в 21:36
Я пока читала даже запуталась кому надо ставить диагноз из вас)))
Кудрі кручу сама• 02 ноября в 21:36
Наркоман? Псих? Та и хрен с ним, еще выяснять. Главное, на второе свидание не идете, а то вы добрая, по ходу))
Санька-4b93• 02 ноября в 21:37
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну шо вы, то он просто от автора так потек весь.
Радість моя• 02 ноября в 21:37
Ответ дляТа никада в жизни
Вы оба странные
И заметьте, советчица выбрана как филиал дурдома ) Значит, получается, у нас тут консилиум психиатров, что думаете коллега?....))
Вільний митець• 02 ноября в 21:38
Ответ дляЛялькодзьоб
У меня один вопрос, что такое стикає.
може *смикає*...
Наизнанку• 02 ноября в 21:38
До момента когда он начал стекать от вашего прикосновения, думала что вы сходили на свидание с чатом джпт, а так - выходит единственное объяснение этой писанине - что вы неперевершена и серьезный мужчина потерял голову от вас
Mrs.Sexuality
• 02 ноября в 21:38
Ответ дляЛялькодзьоб
У меня один вопрос, что такое стикає.
Сжимает
Стискає
Сплюшка• 02 ноября в 21:38
Може це його реакція на Ваш специфічний гумор та стиль комунікації?
Хоча в цілому - не варто вам більше бачитися, він реально стрьомнмй
Лялькодзьоб• 02 ноября в 21:39
Ответ дляMrs.Sexuality
Сжимает
Стискає
Вы несколько тем своего троллизма соединили в одну, квинтэссенция вашего творчества.
Несу пургу• 02 ноября в 21:42
Мне кажется, у вас полное совпадение. Вы оба-двое с придурью.
Подтяжка• 02 ноября в 21:42
Ответ дляКудрі кручу сама
Может бессмертная)?
Опля Картопля• 02 ноября в 21:43
Ответ дляКудрі кручу сама
може й нарик
Ніколи не збрешу• 02 ноября в 21:44
Скоріш за все це людина з псих.відхиленнями. Знаю одного такого дядька - начебто на перший погляд все ок, але коли спілкуєшся то теж купа подібних ’приколів’ вилазить. Причому не завжди, я хз від чого це залежить, інколи взагалі справляє враження нормальної людини, а інколи ну прямо реально хочеться психіатра покликати. Мама говорить що він з дитинства дивакуватий був.
Черговий по кухні• 02 ноября в 21:44
Ответ дляНіколи не збрешу
шизик наверное, с периодами ремиссии
Я вся ваша• 02 ноября в 21:45
Ответ дляТа никада в жизни
Вы оба странные
Держитесь друг друга)))
Mrs.Sexuality
• 02 ноября в 21:45
Ответ дляОпля Картопля
шоб не убежала?
Та ну ні, він так мило мою ручку стиснув, я навіть розчулилась
неДодекаэдр• 02 ноября в 21:45
мне кажется, у него нет опыта общения с женщинами). интроверт. типа того. перенервничал.
многие сами на себя не похожи вподобных ситуациях). а потом ничего, раскрываются.
вам он как? если отсечь свидание.
внешность? работа?
вам он как? если отсечь свидание.
внешность? работа?
Душа компанії• 02 ноября в 21:45
Ответ дляНаизнанку