Невгамовна• 03 ноября в 08:14

Яку обралиб техніку

Вбудовану але вона дороще, чи навіщо переплачувати за це. Звичайна мікрохвильвка ціна 5000 а вбудована від 12000. Фото зазначені моделей і ціна на мікрохвильві пічі
Результат:
вже голосів: 19
16 (84.21%) 1Звичайна 5000
3 (15.79%) 2 вбудована 12000
Ростки жимолости• 03 ноября в 08:15
Не пользуюсь микроволновкой и не ощущаю надобности в ней
Смажена полуничка• 03 ноября в 08:16
Пользуюсь встроенной мне внешний вид кухни больше нравится
ТаПрямТам• 03 ноября в 08:22
не становилась вбудована, та і ціна як у духовки була, тому зробили нішу під звичайну і вийшло непогано
tereska• 03 ноября в 08:22
Вас потім може підбішувати, коли будете бачити ті зазори. Вбудована гармонійно поєднається.
Не гоню• 03 ноября в 08:24
Автор, ну вы же сами отлично знаете ответ.
Просто решите для себя что вам лучше:
один раз переплатить и любоваться идеальной кухней
или
Много раз хвалить себя заходя на кухню что вы Мега экономная.
Сладко-соленая• 03 ноября в 08:31
Ви тільки з цих моделей обираєте чи чому така цінова категорія? Можна знайти і вбудовану вдвічі дешевше, і звичайну теж дешевше. Для мене мікрохвильовка виконує одну функцію-підігрів, і я не готова платити 12000 за це. Всі інші навороти не потрібні. Якщо хочеться естетики в інтер´єрі, то я би подивилась на дешевші варіанти вбудованої. В прошлому році купила вбудовану за 4000
Я не в теме• 03 ноября в 08:38
Знаю, что хорошая микроволновка, почти комбайн, стоит не менее 15 тыс
Варит, жарит, гриль, пирожки - серьёзный гаджет.
Чтоб не засрать, это всё делается в стеклянной посуде, да и тот же разогрев.
Скорая помощь• 03 ноября в 08:49
Дивлячись від ремонту! Якщо спеціально робили місце для вбудованої,то чому й не купувати таку?
Принцепесочка• 03 ноября в 08:50
Пользуюсь подогрев и разморозка, ну красныю рыбу могу за 5 мин сделать. Фсе, хотя функциии готовки, разный повар -есть...
Стрекоза любви• 03 ноября в 08:54
Вбудована однозначно. Тільки обирайте адекватну висоту, щоб вам було зручно.
parele• 03 ноября в 09:18
Ответ дляЯ не в теме
Маємо серйозну микрохвильовку, користуємось тільки підігрівом та розморозкою)))
Але обирала би вбудовану.
Milkis• 03 ноября в 09:19
Залежно від меблів, інтер*єру. В батьків мікрохвильова та духовка (Whirlpool) вбудовані під меблі, все робили під замовлення. Класно виглядає. Але недавно були нюанси - немає притоку повітря. Якщо ви плануєте пекти чи довго готувати, то позаду вбудованої техніки (мікрохвильова чи духовка, без різниці) потрібно залишати простір звідки буде братись повітря для охолодження (вентиляції). Дивіться, як у вас зроблені меблі, як вам буде комфортно та красиво ) велику роль грають функції, якщо вона 2 в 1 (з духовкою), то це взагалі супер. краще платити за функції
Дикая Роза• 03 ноября в 09:30
Ответ дляСладко-соленая
У автора за 5 намного красивее, чем у вас за 7
Сладко-соленая• 03 ноября в 09:41
Ответ дляДикая Роза
Це не в мене, це приклади цін на вбудовану техніку, перше що трапилось. На порівняння краси техніки не претендую, оцінюю фукціонал і вартість.
Дикая Роза• 03 ноября в 09:47
Ответ дляСладко-соленая
Так и я оцениваю функционал и вартість и какой смысл купить дороже встроенное уродство?
автор Невгамовна • 03 ноября в 10:18
Ответ дляСладко-соленая
20 літрів мала, як на мене
Кусюче сонечко• 03 ноября в 10:35
Ответ дляparele
Але обирала би вбудовану.
Теж використовую лише розігрів. Не зрозуміла я той гриль у мікрохвильовці.
Сладко-соленая• 03 ноября в 13:03
Ответ дляНевгамовна
20 літрів мала, як на мене
Ви не написали як плануєте її використовувати і які вам потрібні технічні характеристики. Щоб розігріти умовну тарілку борщу 20л вдосталь. Але, я повторюсь, це я так використовую свою мікрохвильовку і вас не вговорюю. Для мене важливий хоч якесь співвідношення витрат і отриманного функціоналу, раціональне зерно. За 12000 я її навіть розглядати не буду.