Мандолина Бу• 05 ноября в 19:46

Як ви одягаєте дітей на холодну осінь - теплу зиму?

Не зовсім розумію що купляти. Дитині зручніші звичайні штани, але тепліші напевно лижні? Шукаю на 4 роки
Чумачечая_• 05 ноября в 19:47
а как вы одевали в 2 и 3 года?
Джинсы на флисе хорошо, если ребенок ими не оботрет все сугробы, иначе непромокаемый полукомбез надо
Пожарник• 05 ноября в 19:47
Навіщо дитині теплі лижні штани восени? Колготки+джинси або спортивні на флісі якщо зовсім холодно. Або демісезоний комбінезон.
Альфред Шнитке• 05 ноября в 19:49
Дивлячись куди і як ходити. Якщо не буде активно бавитись в снігу, в цій сніжно-брудній жиді, то лосини/колготи + звичайні штани на флісі норм.
Якщо активні ігри і мокро-сніжно, то можна купити штани до куртки, вони як напівкомбінезон, не промокають.
Бабка-ежика• 05 ноября в 19:51
Джинси на флісі, легенси. Куртка єврозима
автор Мандолина Бу • 05 ноября в 19:54
Ответ дляЧумачечая_
а как вы одевали в 2 и 3 года?
Були лижні, дякую)
сладкий_ноябрь• 05 ноября в 20:05
Навіщо дитині лижні штани на теплу зиму?
До -5 спокійно можна ходити в спортивних штанах з флісом.
сладкий_ноябрь• 05 ноября в 20:06
Ну в на сніг відповідний одяг
Безпринципова• 05 ноября в 20:09
В цей вік у нас були по теплоті звичайні джинси, джинси чи вельветки на флісі, а потім лижні штани і лосини.
Я в дамках• 05 ноября в 20:27
На снег всегда полукомбез, тк мои дети все изваляются вечно и мокрые. На сухую погоду джинсы на флисе и куртка.
Как нефиг делать• 05 ноября в 20:44
Хлопковые колготки и полукомбез с курткой. Вполне достаточно.
Зрадорозганячка• 05 ноября в 20:50
До теплых штанов идут штаны с софшела и куртка или опять таки сдельный комбинезон с софшела (отлично на такой возраст) под низ термобелье + флис/шерсть.