Чавонадо• Изменено 08 ноября в 12:03
Моваліс. Як швидко допомогли знати біль?
В поясниці з лівого боку різкий, прострелюючий біль, який сковує рухи. При довгому сидінні/стоянні починає пекти,діагноз мязовотонічний больовий синдром. Лікар виписав таблетки моваліс 15 мг/10 днів і гель ультрфастин місцево. Міорелаксант не призначає- в мене від них сильна діарея. Сьогодні другий день прийому ліків - результату 0. Коли має бути полегшення болю?
Алгонавт• 08 ноября в 12:08
МРТ хребта є? Бо діагноз ’мязовотонічний больовий синдром’ ВКРАЙ СУМНІВНИЙ, схоже на діагноз типу’ температура’
Гидроусилитель руля• 08 ноября в 12:12
Мовалис намного эффективнее при таких болях в/м. И обычно его чередуют с вольтареном, тогда облегчение наступает после пары уколов. На таблетки переходят после ампул. попросите у вашего врача откорректировать схему
Чавонадо
• 08 ноября в 12:17
Ответ дляАлгонавт
Ні, не направляли
Чеширская кошечка• 08 ноября в 12:18
Мне мовалис назначали в уколах с витаминами группы В на 10 дней. После 4 укола было легче
Чавонадо
• 08 ноября в 12:22
Ответ дляДівчина заглядєніє
просите блокаду и вам надо больше шевелиться
Мені зараз боляче від багатьох рухів. Що саме маєте під ’більше шевелитися?’. До цієї проблеми щодня 12-15 тис.кроків, 3-4 тренування( фітнес) на тиждень, зайвої ваги не маю.
Полтавська галушка• 08 ноября в 12:26
Мне таблетки Мовалис помогают на 3-4 день, они накопительного действия. Ощутимо легче. Через неделю боль проходит
Чавонадо
• 08 ноября в 12:39
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую. А який характер болю і де його локалізація?
Полтавська галушка• 08 ноября в 12:50
Ответ дляЧавонадо
У меня грыжи в пояснице, боль бывает от резкой, что встать не могу, до просто ноющей
Алгонавт• 08 ноября в 13:15
Ответ дляПолтавська галушка
У автора нема МРТ, в неї взагалі неясно що лікують, діагноз в перекладі з медичного звучить ’отут болить’ - лікують біль, а не причину... вочевидь дурна справа...