Bur_ber• 14 ноября в 14:36

Рятуйте, мій батько в секті Нуга Бест Nuga Best

Допоможіть врятувати батька з секти Нуга Бест Nuga Best!
Потребую розгаласу, можливо є зацікавлені журналісти.
Буду рада будь-яким порадам. Як від психологів, так і від юристів.
автор Bur_ber • 14 ноября в 16:27
Ответ дляtanga
Купите ему турмалиновый коврик на олх бу:) у моей подруги на таком коврике сейчас собаки спят, мама когда то купила:)
А мама где? Умерла?
автор Bur_ber • 14 ноября в 16:28
Ответ дляKittaa
Людина відмовляється лікуватися, надіється на ці камінці. Проблема не в грошах
Дякую, що бачите проблему.
helena81• 14 ноября в 16:29
Ответ дляBur_ber
Господи! Це жах! В мережі майже відсутні чесні відгуки. Дякую, що поділилися.
Будь-ласка, терпіння вам.Нажаль, ми ніяк не змогли вплинути та донести йому, що вся та продукція не має ніякої користі для нього.Він нам розповідав, що це прям чудо коврик,навіть нашій донечці, його онучці, купив.Дуже ображався,що ми не клали простуджену онучку на цей коврик.
автор Bur_ber • 14 ноября в 16:32
Ответ дляhelena81
Приходить додому і починає мені розказувати про чудо дію того всього хламу. Сьогодні мене вже довело, що приніс їх псевдо-гроші.
Навіть тут бачу наявність їх прихильників у вигляді смайлів.
tanga• 14 ноября в 16:40
Ответ дляBur_ber
А мама где? Умерла?
Мама ее жива слава богу, переболела этой фигнёй, коврик дочери отдала а кровать вроде в подвале стоит, но они не бедные, не последние деньги мама тратила
Kittaa• 14 ноября в 17:03
Ответ дляАліса-90ae
Ви робите як вам зручно для себе чи як зручно комусь хто вам поради дає?
Ой ви щось тверде з теплим плутаєте, якщо я бачу що на моїх рідних впливають шахраї, то звісно я не буду стояти осторонь. Ви можете не звертати увагу ні на що, це ваше життя. Я дбаю про своїх рідних, вони про мене
Мама Никитки-2• 14 ноября в 17:35
Ответ дляBur_ber
Может и устаревшее, КАК мне вытащить его оттуда?!
Страшный сон какой-то.
Нашо його витягати, в нього мільйонна пенсія? Не давайте грошей самі попросіть на вихід