Не боюся осуду• 14 ноября в 19:04
Тема про воду на росії і інші передбачення
Дівчата, хто які нові прогнози-передбачення чув? І можливо читає нас порадниця, яка писала про воду на росії і інші погані для них процеси, там все без змін, по плану?)
Велике прохання не перетворювати тему в срач.
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:05
Ох і нік
Так, можете не засуджувати за таку тему, я не боюсь))
Кинг-Конгша• 14 ноября в 19:05
З останнього, що в них в економіці реальна ж..па буде в січні-лютому і що з 20.11 інтенсивність обстрілів знизиться
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:07
Ответ дляКинг-Конгша
так а в них ж..опа вже триває, це простий людь їхній буде затягувати паски, а на війну ці тварюки знайдуть кошти(
Злюсь до кипіння• 14 ноября в 19:08
Ответ дляКинг-Конгша
А чем эта опа обоснована? Нефть-газ покупают, акции торгуются, покинувшие рынок в 2022 иностранные компании возвращаются. Какие предпосылки?
Країна мрій• 14 ноября в 19:08
Ви про маньку чи шо? Яка тут кожен день пише, шо води там давно нема і в туалет вони ходять в кульочки
Малая Налегке• 14 ноября в 19:09
Ни один из прогнозов на нее не сбылся. Она уже должна была пару десятков раз развалиться с 14го года (Сьюзи, привет); получить гражданскую войну; утонуть; сгореть и вообще исчезнуть.
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:09
Ответ дляЗлюсь до кипіння
та ні, в них реально наростає опа, це їхні ж економісти прогнозують, але ж це тривалий процес, поки їм настане остаточно опа, від нас ріжки да ніжки можуть залишитись((
Кинг-Конгша• 14 ноября в 19:09
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор спитала, хто і які останні прогнози чув. Я відповідаю чітко на питання. Це не мій аналіз
Галя із Дарниці• 14 ноября в 19:10
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Китайцы отказались от их нефти. Надо пойти почитать, освежить память
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:10
Ответ дляКраїна мрій
та ні, інша порадниця писала, що спочатку станеться щось пов´язане з водою наприкінці жовтня, і це запустить інші незворотні процеси.
Подумали тоді про прорив дамби...але все затихло.
Нічна ненажера• 14 ноября в 19:11
Ответ дляНе боюся осуду
Они пенсии перестанут платить, но войну не закончат.
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:11
Ответ дляНічна ненажера
теж так думаю(
Нічна ненажера• 14 ноября в 19:12
Ответ дляНе боюся осуду
Как прорыв одной дамбы повлияет на всю страну?
Хочу наколоти губи• 14 ноября в 19:12
Ответ дляКинг-Конгша
Вірите в казки?
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:13
Ответ дляНічна ненажера
та це ж не аналітика, а передбачення)
Галя із Дарниці• 14 ноября в 19:13
Крупные госкомпании и небольшие частные предприятия КНР отменили почти половину поставок нефти из РФ после санкций США против ’Роснефти’ и ’Лукойла’
Китай становится непредсказуем для оаши
Злюсь до кипіння• 14 ноября в 19:13
Ответ дляКинг-Конгша
Ааа, внучатая племянница Ванги, ок.
Кинг-Конгша• 14 ноября в 19:14
Ответ дляХочу наколоти губи
Вірите в казки?
Удалено администрацией...
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:15
Ответ дляГаля із Дарниці
Китай становится непредсказуем для оаши
вони їм такий аванс виплатили якраз перед санкціями, то ці нелюди ще протримаються, да і зброя активно пре з Китаю.
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:16
Ответ дляКинг-Конгша
Удалено администрацией...
не звертайте уваги) Тут як кажуть блогери, кожен коментар, навіть негативний - це просування))
Може ще хтось щось напише)
Лінива, не каюсь• 14 ноября в 19:17
Блін, ну яка маячня.... Все там норм, нічо не ’нарастає’. Як жили, так і живуть. Звісно, що не в кульочки ходять. Новобудов повно, великі сучасні міста, надзвичайно розвинена диджиталізація, нормальна безкоштовна медицина, і соцсфера рівня навіть не знаю, де подібне у світі,в який країні. Повні Емірати, Турція, Єгипет - в росіянах, при чому звичайні перукарі, люди робочих спеціальностей це можуть собі дозволити.
Ну а хочеться приємних вуху казок - то до маньки, а не до реальних людей.
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:18
Ответ дляЛінива, не каюсь
а ви звідки так докладно знаєте, як там живуть?
БезПаспортаНеПродаю• 14 ноября в 19:20
Я знаю одне одне передбачення,
стосовно Росії:Згинуть наші вороженьки як роса на сонці.
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:20
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я знаю одне одне передбачення,
Приймається! Довго тільки щось гинуть.
БезПаспортаНеПродаю• 14 ноября в 19:21
Ответ дляГаля із Дарниці
Китай становится непредсказуем для оаши
Халва халва халва
Срочнокпсихологу• 14 ноября в 19:25
Ответ дляКинг-Конгша
ЦІкаво з чого б то ій знижуатися, он 5 днів умовної тиші і за ніч як вивалили, аже око сіпається.
Попадалочка• 14 ноября в 19:28
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Странно. Вот графики, которые сами же россияне и дают газ/нефть/уголь. Наглядное мощное проседание.
Попадалочка• 14 ноября в 19:30
Ответ дляНе боюся осуду
Який аванс? За що і скільки? Можете дати посилання, цікаво почитати?
ЛюблюДевчонок• 14 ноября в 19:33
Предсказний было море - пока ничего и близко не сбылось. Ради интереса можно попробовать погадать на новой обложке Экономиста
Не боюся осуду
• 14 ноября в 19:34
Ответ дляПопадалочка
не зберегла посилання, це не якась разова акція, а їхні попередні домовленності, валютний своп чи щось таке.
Здається Саакян про це писав.