220В• 17 ноября в 21:10
Ситуація
Я закохалась в чоловіка з дитиною. Плануємо з´їжджатись. Він і мала дуже прив´язані один до одного. Є варіант, що донька піде за ним і я дуже "за". Дітей люблю, у мене хлопці, вони підросли і зараз знаходяться за кордоном, тому я із дорогою душею.
Лиш хвилюють почуття цієї жінки(
Коли була колотнеча, що він іде до мене, то від нервів захворіла я, а тепер захворіла і вона(((
Це можна якось безболісно розрулить, бо виходить що через мене у неї рухнув світ((( Як мені попросити пробачення, що мені зробити для неї(
Лиш хвилюють почуття цієї жінки(
Леплю из пластилина• 17 ноября в 21:11
Вы реально думаете, что с изменщиком можно построить что-то нормальное?
Каяспер• 17 ноября в 21:12
Ответ дляЛеплю из пластилина
З чого ви взяли, що зрадник?
Корсет_на_шурупах• 17 ноября в 21:14
Автор, думайте о себе
При чем тут просить прощение, если вы ангел то чего начинали с ним, а если заботитесь о своем счастье то прекращайте писькины страдания и налаживать жизнь с ним
220В
• 17 ноября в 21:15
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вони не жили разом декілька років. Але, я так розумію, через дитину вона хотіла його назад. Трохи замудрила і вийшло як вийшло. Про мене знає давним давно, просто їй стало недобре, що ми вирішили створити сім´ю((
але я однаково почуваюсь винною не скільки за нього, як за дитину
ЛеньГуглить_правда• 17 ноября в 21:16
Ответ дляЛеплю из пластилина
А вы реально думаете ,что нет?
220В
• 17 ноября в 21:16
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, думайте о себе
Дякую! Люблю і його й мала чудесне кошеня
ЛеньГуглить_правда• 17 ноября в 21:17
Ответ для220В
А вы не думали,что мужчина врёт о болезни,что бы с вами не съезжаться?
220В
• 17 ноября в 21:19
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А вы реально думаете ,что нет?
Ніякого ніде нікому изменщика не було. У них були невизначені стосунки, він з нею не жив 4 роки, спілкувались через дитину, але у неї нікого не було, певно, чекала його назад(
220В
• 17 ноября в 21:20
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Давайте без видумок
ЛеньГуглить_правда• 17 ноября в 21:20
Ответ для220В
Я не вас запитувала
Я зрозуміла вашу ситуацію)
ЛеньГуглить_правда• 17 ноября в 21:21
Ответ для220В
Давайте без видумок
Та я так , всякое бывает)
220В
• 17 ноября в 21:23
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та я так , всякое бывает)
Буває, але шукає житло, скидає мені відео, годинами щодня обговорюємо цю тему і що докупити. Тому це якось не про те
220В
• 17 ноября в 21:28
Ответ дляПіна
Живіть своє життя, ставтесь нормально до дитини, а жінка сама розбереться зі своїми почуттями, нічого для неї непотрібно робити.
Вона схвильована(
Коли захворіла, я відчула провину((
вона сама росла з батьком і ця ситуація стресова для неї.
Він дивиться 2к кв з розрахунком і на дитину якщо буде хотіти лишатися чи лишитися. А мені дівчатко то взагалі космос
після банди))
Коли захворіла, я відчула провину((
Леплю из пластилина• 17 ноября в 21:35
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А вы реально думаете ,что нет?
Конечно, нельзя
Но вы можете свято верить в то, что ваша бриллиантовая пися его изменит
220В
• 17 ноября в 21:37
Ответ дляЛеплю из пластилина
Конечно, нельзя
А давайте про стоматолога чи про пиріжки! Про що тема взагалі?! Ніхто нікого не зраджував, не треба нікого змінювати
Леплю из пластилина• 17 ноября в 21:48
Ответ для220В
Мы обсуждаем уже не вас
Подвійна веселка• 17 ноября в 22:02
Ответ для220В
Вона схвильована(
Коли захворіла, я відчула провину((
після банди))
Коли захворіла, я відчула провину((
Почему двушка а не трешка?
Брюнетка в Мармеладе• 17 ноября в 22:21
Ответ дляКаяспер
З чого ви взяли, що зрадник?
Наверное потому, что мужик, будучи в браке или отношениях , трахается с автором. То есть она его любовница.
КонФФетОшка• 17 ноября в 22:25
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Він не в стосунках.
І мужик - не вівця.
Його просто так не можна ’ увести’.
Те що колишня на щось сподівалася - це її проблеми.
Так, по людському шкода.
Але в першу чергу кожен за себе.
Автор, думайте більше про себе.
Інша жінка якось розбереться сама зі своїм життям.
Ви ні в чому перед нею не винні
І мужик - не вівця.
Його просто так не можна ’ увести’.
Так, по людському шкода.
Але в першу чергу кожен за себе.
Автор, думайте більше про себе.
Ви ні в чому перед нею не винні
Брюнетка в Мармеладе• 17 ноября в 22:25
Не пытаться забрать ребёнка у матери, что ещё вы можете сделать ?
Каяспер• 17 ноября в 22:55
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Звідки ви це взяли? Мужик вже 4 роки як не в стосунках і колишня знає, що в нього нові стосунки. Чи був там шлюб взагалі невідомо, автор про це не згадує. Ви вже якісь свої травми натягуєте на ситуацію
ЛеньГуглить_правда• 18 ноября в 07:17
Ответ дляЛеплю из пластилина
Конечно, нельзя
А вы на личности не переходите
И расширьте свой круг мышление не всегда в писи счастье!
Леплю из пластилина• 18 ноября в 10:09
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А вы на личности не переходите
Ах да, счастье жить с изменщиком и верить, что он стал другим
ЛеньГуглить_правда• 18 ноября в 12:57
Ответ дляЛеплю из пластилина
Чушь
220В
• 18 ноября в 13:39
Ответ дляЛеплю из пластилина
Бабы дуры
Прощайте
Про що ви тут писали й для чого...
Відкривайте тему й поливайте брудом кого хочете
Леплю из пластилина• 18 ноября в 14:18
Ответ для220В
Про що ви тут писали й для чого...
Женщина, я писала, что мы обсуждаем не вас, в чем дело? Угомоните свои комплексы
220В
• 18 ноября в 15:29
Ответ дляЛеплю из пластилина
Це у вас комплекси.
Якого милого в моїй темі ви обговорюєте що попало?
Відкривайте свою і обговорюйте. Все просто.