ничевока• 20 ноября в 15:14
Бііфрен і сонміл при безсонні, хто приймав і чому лікар виписав саме таке поєдна
Поєднання??
А якщо один бііфрен пити буде результат ?
вАлнуюся сильнА• 20 ноября в 15:36
Я чергую, щоб не було звикання. А яку вам лікар схему розписав?
Не цілуюсь з бодуна• 20 ноября в 15:46
У мене був результат просто від Біфрену, тілтки 3 р в день його пити. Навіщо ще сонміл
Все буде• 20 ноября в 15:48
Одно успокоительное,второе - снотворное.
Если пить один бифрен, возможно, при длительном приёме, он снизит стресс. Если причиной плохого сна был он, может и помочь.
Сонмил - именно снотворное. Но при его приеме на сон нужно выделять не менее 7ч
ничевока
• 20 ноября в 15:50
Ответ длявАлнуюся сильнА
Біфрен 1 в обід ,1 перед сном і сонміл 1
ничевока
• 20 ноября в 16:26
Ответ дляДа, я блондинка!
Що те, що те фуфломіцини🤦♀️
Сходіть до нормального лікаря
А що ви можете порадити ??
Да, я блондинка!• 20 ноября в 17:55
Ответ дляничевока
А що ви можете порадити ??
Якщо з доказової медицини, то при безсонні зазвичай виписують тразодон або міасер
вАлнуюся сильнА• 21 ноября в 11:24
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну, от я пила тразодон, і спала перший місяць прийому, далі його дія стала слабшати і через 4 міс мені його відмінили.