Дюймовочка• Изменено 20 ноября 2025
Дівчата, хто купував такий сироп в Єві?
Що скажете?
Хома з пастою• 20 ноября 2025
та сама гематогенка, тільки ще й водою розбавлена.
Купіть краще одразу щось в аптеці, Сорбіфер наприклад, чи Тотему якщо прям випити хочеться
Аліса-90ae• 20 ноября 2025
Єва дорівнюєтся Варус.в варусі барижать непотрібом у великої кількості.до полиць з бадами ніколи не підхожу в єві
Печенюшка• 20 ноября 2025
Ответ дляДюймовочка
І як воно їй?
Маме нравиться, но она здорова как конь, так что не показатель😁
Перша леді колгоспу• 27 ноября 2025
Ответ дляАліса-90ae
До чого тут взагалі VARUS? І що там барижать непотрібом у великій кількості?