Ніколи не збрешу• Изменено 20 ноября в 20:27
Як схуднути після 40 років. Саме щоб менше важити. Щоб пузо пропало
Бо пузо росте як спасательний круг
Кудлата хмаринка• 20 ноября в 20:27
Отрезать то пузо к чертям собачим и не морочить себе сраку.
Ніколи не збрешу
• 20 ноября в 20:28
Ответ дляКудлата хмаринка
А якщо я не хочу на операцію
Скокмоно - стокнуно• 20 ноября в 20:30
Ответ дляНіколи не збрешу
Що такке ккккку?
Кукаріку скорочено.
Фляшунька• 20 ноября в 20:31
Сон, силові вправи, білок в кількості 1,6 грам на кіло вашої ваги, жири (не знаю скільки), вуглеводи (в міру). І все (єслішо то у мене така сама проблема)
Ще гомони перевірити (естроген)
Крихітка на всі• 20 ноября в 20:37
Ви можете схуднути, а живіт так і буде. Це вікове, я теж в 43 роки з цим зіткнулася. Все життя не могла набрати вагу, більше 48 кг не була (168 зріст). А рік назад за два місяці набрала біля 4 кг. І тільки збільшились бедра та талія. Всі штани враз стали малі(
Тарабарщина• 20 ноября в 20:48
мобілізація чоловіка дозволяє схуднути без надмірних дієт, проблема в тому, что разом з кілограмами зникають і нерви, і нормальний сон)
ГендиреХтор• 20 ноября в 20:51
Ответ дляПесиКот
Інтервальне здорове харчування!
Організму фіолетово є інтервал чи ні, його цікавить лише кількість спожитих ккал
Брюлик в стразах• 20 ноября в 20:54
Хз, я с 47 до 48 лет поправилась на 4 кг, 2 года уже похудеть не могу
Единая страна!• 20 ноября в 20:56
Ответ дляКрихітка на всі
Ну зачем такую чушь говорить??? Живот может быть по разным причинам. С ними и нужно работать
ПесиКот• 20 ноября в 21:04
Ответ дляГендиреХтор
При інтервальному організму байдуже на спожиті калорії! Головне витримати інтервал!
ГендиреХтор• 20 ноября в 22:11
Ответ дляПесиКот
Не пишіть це більше нікому))
Неваляшкина• 20 ноября в 22:46
Я просто перестала париться. Все равно не стану выглядеть на 30 лет.