И.О. человека• Изменено 22 ноября в 20:15
Ви впевнені, що партнер не фліртує і не залицяється до інших?
На роботі, на вилазках з друзями, якщо хобі
Чи є у вас внутрішня впевненість, що чоловік не підфліртовує на всяк випадок, потішити его
В мене є знайомий, такий паєнька в сімʼї, а без жінки ловелас ловеласом, правда обережно і в кущі одразу, типу я не причем.
Фліртують з тими хто не дасть, на ранг вище дівчини чи дружини і все. А може у когось і не все
Що це за принципи і поведінка? І навіщо така дурня?
Барабасиха• 22 ноября в 20:16
Мій не полізе в кущі. Через особливості фізичні
А чи фліртує, пофік
Крихітка на всі• 22 ноября в 20:16
Навіщо вам така дурня - думати як хто шо робить у чужій сімʼї? Вам цікава брудна білизна інших? Зі своїм життям справляйтеся
Фляшунька• 22 ноября в 20:18
Вы не умеете писать, ни на русском, не на украинском.
Сколько можно насиловать форум своими тупыми темами?!
Лама_мама• 22 ноября в 20:18
То ви куртку чорну в 40 років шукаєте, бо потік думок однаково дурнуватий?
Лама_мама• 22 ноября в 20:20
Ответ дляШотуткоїться?
Я не слежу за мужчиной) а изменяют они все)))
Ні не всі
Простецкая• 22 ноября в 20:20
Ответ дляШотуткоїться?
Вам все изменяли? Так разберитесь что с вами не так
Добродійка• 22 ноября в 20:20
В мене були відносини з колишнім, ми обоє були в шлюбі і його дружина нас підозрювала, він так вмів брехати їй що завдяки ньому в мене відкрилися очі на чоловіків. Вважаю що розраховувати на повну вірність особливо зараз дуже складно, особливо коли жінки прощають
Шотуткоїться?• 22 ноября в 20:21
Ответ дляЛама_мама
Ні не всі
Ага))) я так много раз это слышала, особенно смешно было, когда в компании недавно любовницу видела😂
Лама_мама• 22 ноября в 20:21
Ответ дляШотуткоїться?
І шо?
Медсестричка• 22 ноября в 20:22
Ответ дляДобродійка
А вам це для чого було?
Лама_мама• 22 ноября в 20:22
Ответ дляШотуткоїться?
И то, что они все шляются)
Ні, не всі. Шлться всі з якими у вас був досвід, бо подібне притягує подібне, але це не всі
Шотуткоїться?• 22 ноября в 20:23
Ответ дляЛама_мама
Все)))
Добродійка• 22 ноября в 20:23
Ответ дляМедсестричка
А вам це для чого було?
В мене були почуття до людини
БезВзяток• 22 ноября в 20:23
Ответ дляШотуткоїться?
Это у вас такой круг общения) мой знакомый уролог рассказывал, что к нему приходят много пациентов 40+ с проблемами, всегда спрашивает про половую жизнь, вы не поверите, у многих секса нет годами , и не важно женаты или нет , вот просто не хочется , не нужно, нет желания. И это прямо проблема, в плане здоровья
Лама_мама• 22 ноября в 20:24
Ответ дляСкорая помощь
Ваш не такой, да?
Вам яка різниця який мій?
Медсестричка• 22 ноября в 20:24
Ответ дляДобродійка
В мене були почуття до людини
А чого ж тоді ви заміж за іншого вийшли?
Шотуткоїться?• 22 ноября в 20:24
Ответ дляБезВзяток
У меня на работе около 60 мужчин))) и уж поверьте, за жизнь много повидала
БезВзяток• 22 ноября в 20:25
Ответ дляШотуткоїться?
60 мужчин ваша статистика? Мужчин миллионы
Скорая помощь• 22 ноября в 20:25
Ответ дляЛама_мама
Вам яка різниця який мій?
Ну вы же утверждаете, что не все изменяют. Просто не все женщины в курсе и возможно все ещё впереди. А до вашего мужчины мне дела нет.
Добродійка• 22 ноября в 20:25
Ответ дляМедсестричка
В нас вийшла складна історія, заміж я вийшла не від великого кохання, з роками це зрозуміла, поспішили
Шотуткоїться?• 22 ноября в 20:25
Ответ дляБезВзяток
И это слышала, 1000 раз🤣
Шотуткоїться?• 22 ноября в 20:26
Ответ дляБезВзяток
И импотенция им не помеха))) еще и жену обвинят, что она выновата, что не стоит
БезВзяток• 22 ноября в 20:26
Ответ дляШотуткоїться?
И это слышала, 1000 раз🤣
У вас какие-то проблемы видимо с этим , почему это ваш фокус внимания?
БезВзяток• 22 ноября в 20:27
Ответ дляШотуткоїться?
Дело не в импотенции. А в отсутствии желания