Полюю на дрони• 24 ноября в 13:01
Намагаюсь оплатити продукти карткою Національний кешбек. Відмова.
Але мені прийшла відмова. Замовляла товари у Фоззі. Вибрала всі товари українського виробника. Чи треба тільки ті товари обирати, які йдуть з позначкою Національний кешбек?
ЖаннаНеАгузарова• 24 ноября в 13:06
Интересно сколько раз пытались, явно же больше одного, потом на форум сразу.))
ПробілНеПрацює• 24 ноября в 13:07
❗️Уряд скасовує виплати «Нацкешбеку»: через відсутність бюджетних коштів нарахування кешбеку можуть зупинити вже з 1 січня, – ЗМІ із посиланням на постанову Кабміну
Статус Ква• 24 ноября в 13:08
Хватит ряхи отъедать за государственный счёт. Не напасёшься на вас
Українська Мрія• 24 ноября в 13:10
Ответ дляКава з адреналіном
Усьо, грошів немає.Закінчився кешбек.
як там дитяча пісенька...
’Надурили дурака на 4 кулака’)))
Українська Мрія• 24 ноября в 13:12
Ответ дляСтатус Ква
правильно, зелені наклейки ’зе’ - в допомогу))) жувати/смоктати помалу, щоб до весни вистачило. А там і травичка буде, листочки на деревах
здрадницям-порядницям,у кого ПОКА все зашибись! Сегодня подвозила соседку-пенсионерку, говорит ,что стоит толпа в укрсоцобанке ,массово пенсионерам заблокировали карточки ,в связи с тем что их расходы превышают выплат. Стоят, что бы доказать ,что деньги пришли он детей(в нашем регионе те кто выехал) и платит налоги.Думаю,вернее уверенна,что карты будут блокировать всем кто не отчитался по налогам.Кто неверит, проверьте в своем регионе.
Сиреневая цапля• 24 ноября в 13:14
А в АТБ или Сильпо есть функция оплаты онлайн этим кешбеком?
Как например в аптеках
Понятно только укр товары
Как например в аптеках
Понятно только укр товары
Редисочка• 24 ноября в 13:14
Они за эти месяцы хотя бы зачислили, последний раз в сентябре за август выплатити...
Полюю на дрони
• 24 ноября в 13:16
Ответ дляСиреневая цапля
Как например в аптеках
Понятно только укр товары
Как например в аптеках
Понятно только укр товары
Ні, там просто треба ввести картку.
Лікі, які я постійно приймаю, не українського виробництва, тому вирішала купити продуктів.
Раніше кешбеком хочаб мобілку поповнити можна було. а зараз в мене назбиралось майже 600 грн цього кешбеку, а витратити не можу
Сиреневая цапля• 24 ноября в 13:17
Ответ дляПолюю на дрони
Ні, там просто треба ввести картку.
Так а нащо тоді вони пишуть, що продукти можна оплатити
Що за брєд
Як це можна, якщо не можна?
Риторичне питання звісно
Що за брєд
Як це можна, якщо не можна?
Риторичне питання звісно
Copy-Paste• 24 ноября в 13:18
Ответ дляПолюю на дрони
Ні, там просто треба ввести картку.
А комуналка?
Полюю на дрони
• 24 ноября в 13:18
Ответ дляСиреневая цапля
Що за брєд
Як це можна, якщо не можна?
Риторичне питання звісно
Що за брєд
Як це можна, якщо не можна?
Риторичне питання звісно
Того і вирішила спитати, бо комуналку я через приват 24 плачу все відразу. Ліки і книжки мені не потрібні. Тільки продукти лишились, а тут облом.
Полюю на дрони
• 24 ноября в 13:19
Ответ дляCopy-Paste
А комуналка?
Комуналку я плачу через приват 24 відразу всю суму. Мені кусками її розбивати щоб витратити кешбек не зручно.
Copy-Paste• 24 ноября в 13:22
Ответ дляПолюю на дрони
Заплатіть одну послугу кешбеком. А інші - іншим платежем своїми коштами.
Вишня на торті• 24 ноября в 13:20
Ответ дляmari262
Так себе вброс. Фантазируйте лучше.
Сиреневая цапля• 24 ноября в 13:20
Ответ дляПолюю на дрони
Пздц
Уже б одразу додали пункт - донат умерову або зєлє
Абсурд )
Мне без сахара• 24 ноября в 13:21
Ответ дляПолюю на дрони
Ні, там просто треба ввести картку.
Комуналку оплатіть
На_оба_рот• 24 ноября в 13:22
Ответ дляПолюю на дрони
Мы за свет платили, за воду, за тепло.
Жалко, блин козлы с августа не выплачивают, у меня там уже очень хорошая сумма , дарить не хочется.
пу_пугренчик• 24 ноября в 13:23
Ответ дляПробілНеПрацює
Ще листопад
На_оба_рот• 24 ноября в 13:24
Ответ дляПолюю на дрони
Выбираешь там же в Привате заплатить за свет просто галочка и с этой карты.
Или еще что- то вообще не тяжело)
Полюю на дрони
• 24 ноября в 13:26
Ответ дляНа_оба_рот
Или еще что- то вообще не тяжело)
Я розумію, що не важко.
Написано ,що я можу купити продукти, ліки, сплатити комуналку чи задонатити. Я хочу купити продуктів, але не можу цього зробити, бо приходить відмова. Якось так...
На_оба_рот• 24 ноября в 13:27
Ответ дляПолюю на дрони
Я розумію, що не важко.
Зачем мучаться??
Это для коммуналки было изобретено, никогда не слышала, чтоб кто- то продукты покупал.
Марічка• 24 ноября в 13:28
Ой, дівчата, не знаю. Я колись за ковідні ще в кіно ходила. А теперивчора отримала і сьогодні швиденько перекинула на комуналку, поки не змінилося нічого, та і все
На_оба_рот• 24 ноября в 13:28
Ответ дляКумедна
Мда, этот народ не победить никому по уровню тупости…
Чего это у меня с продуктов в магазине каждый месяц больше 1000 было, на 1000 просто так не подавала, а за молочку мне возврат на карту, с которой что- то из коммуналки платила.
Я и так и так в магазине продукты покупаю.
Не в зависимости от кешбека
Ответ дляМне без сахара
Комуналку оплатіть