Татьяна Викторовна• 24 ноября в 17:37

Проголосуйте, гардеробна

Який фасад вибрати, не можу визначитись. Дякую
sim2406• 24 ноября в 17:39
Чеширская кошечка• 24 ноября в 17:40
1. Хороший ритм горизонталей. 2 надто пасивне 3 надто ’засмічене’ тією решіткою.
Крию матом страшно• 24 ноября в 17:42
3 это прозрачная? Будет бардак весь видно, но она самая современная из этих
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 17:42
Ответ дляКрию матом страшно
Не, матова не прозора
So_so• 24 ноября в 17:45
У меня такого плана как на фото 1, я делала в 2008 году
Сейчас бы сделала матовые фасады вот с такими ручками. Фото какое нашла, просто общее представление.
Млинець Мій• 24 ноября в 17:50
Джонсонюк• 24 ноября в 17:51
А вариант без зеркал и устаревшего декора не рассматривали?
Хвець-тець• 24 ноября в 17:54
в коридорі, в спальні?
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 17:55
Ответ дляХвець-тець
в коридорі, в спальні?
В коридорі, напроти санвузол
Борщик• 24 ноября в 17:55
Ответ дляТатьяна Викторовна
В коридорі, напроти санвузол
А нужны ли там зеркала?
Ответ дляДжонсонюк
Не хфатає фантазії...)
Престидижитатор• 24 ноября в 17:57
Це ж шафа а не гардеробна? Ніякі з цих, щось більш сучасне подивіться. Вже побачила. В мене теж невелика, хочу просто двері розсувні.
Хвець-тець• 24 ноября в 17:58
Ответ дляТатьяна Викторовна
В коридорі, напроти санвузол
тоді всі двері дзеркальні, якщо поруч інших немає дзеркал + розширює простір
тим більш маленька студіо
Борщик• 24 ноября в 17:56
Я бы сделала в цвет стен. Чтобы был незаметен вообще. Так и сделала в первой квартире.
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 17:57
Ответ дляБорщик
А нужны ли там зеркала?
Це буде єдине дзеркало, квартира студіо маленька
Ответ дляПрестидижитатор
Міні гардеробна
Крию матом страшно• 24 ноября в 18:00
У меня в такой нише шкаф купе с зеркальными дверцами
Гостра на язик• 24 ноября в 18:00
Жоден з варіантів бо це все давно застаріло. Шикарний фасад вам подали в пості 5
Престидижитатор• 24 ноября в 18:01
Може щось таке. Але ціна мабуть буде більша
Пенек Возмездия• 24 ноября в 18:02
Все старье
Из Виа-гры• 24 ноября в 18:03
Ответ дляТатьяна Викторовна
Міні гардеробна
в сенсі: туди можна буде зайти всередину?
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 18:04
Ответ дляИз Виа-гры
Так
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 18:09
Ответ дляПенек Возмездия
Все старье
Что модно сейчас?
Ответ дляПенек Возмездия
Все старье
Что модно сейчас?
Пенек Возмездия• 24 ноября в 18:10
Ответ дляТатьяна Викторовна
Что модно сейчас?
Полистайте инстаграм, если хотите бесплатнт, я ж не ваш дизайнер) но ваши уже старье
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 18:10
Ответ дляГостра на язик
Дякую, навіть не розглядала такий варіант...
Гостра на язик• 24 ноября в 18:12
Ответ дляТатьяна Викторовна
Якщо б я робила зараз ремонт то робила б тільки такі фасади, це тренд. В тон до стін
Гірчинка• 24 ноября в 18:23
З ваших фото більш сучасно має вигляд 3 варіант. Але я би радила розпашні фасади. Поділіть довжину на 4, по боках глухі, вони же будуть боковинами-стійками для внутрішніх систем зберігання. По моєму досвіду, якщо гардеробна маленька, то в торцях зручно розташувати речі на плечиках, для них потрібно глибини приблизно 50-55см і по боках вони не так з´їдають простір. А прямо зробити полички глибиною не більше 40см, можливо знизу комод з висувними шухлядами. Це вже як забажаєте. Повертаючись до фасаду, то по центру 2 розпашні створки. Всі 4 частини по висоті до стелі. Якщо оберете систему шафи купе, то по боках вже функціонал втрачається, а також втрачається глибина і так маленького простору. Короче кажучі не раджу двері купе, не раціонально і до того ж дороще вийде ніж розпашні.
Все буде• 24 ноября в 18:39
#1 якщо інші не розглядаються. Або з посту 5, якщо розглядаються. І все ж таки я б ще подумала щодо дзеркала, а то глухі двері в маленькій кімнаті ще більше вкрадуть простір
автор Татьяна Викторовна • 24 ноября в 18:39
Ответ дляГірчинка
Щиро дякую