Планшетница• 24 ноября в 19:35

Стосунки

От я задумалась, мені все одно де чоловік і що робить, комфортніше коли одна дома( нічого погано він мені не робить, не сварки і тд)
Думаю це вже все чи норма ( розумію що кожному по своєму)
Життя з ним в побуті в принципі комфорте
Зʼявились думки може розлучатись бо просто як сусіди чи жити так спокійно
Просто почути думки так для обміркування
Мой завтрак• 24 ноября в 19:36
хотите шоб по дому гонял?)
автор Планшетница • 24 ноября в 19:37
Ответ дляМой завтрак
хотите шоб по дому гонял?)
Ні не хочу, навпаки без нього затишніше одній, знову ж це не тому що дістає чи щось таке
Дама_с_караваем• 24 ноября в 19:38
Сколько вы вместе?
Может быть, это кризис. Попробуйте для начала поговорить о своих чувствах и эмоциях. Муж без разговора сам не догадается, что вас что-то не устраивает. Если диалог состоится, договоритесь как-то о совместных попытках скрасить свою совместную жизнь (например, устроить свидания и тд). Надо пробовать, если была любовь…
Працівниця року• 24 ноября в 19:38
Почему название «стосунки»? У вас их нет, судя по тому, что вы рассматриваете вариант развода
Тишком_нишком• 24 ноября в 19:38
Ответ дляПланшетница
Залишитесь одна, ридать будете))
автор Планшетница • 24 ноября в 19:38
Ответ дляДама_с_караваем
Сколько вы вместе?
10 років
Мой завтрак• 24 ноября в 19:39
Ответ дляПланшетница
пригласите подругу, буханите...вас шо? учить???))
Шалена красуня• 24 ноября в 19:40
а как без секса,если разведетесь?
автор Планшетница • 24 ноября в 19:40
Ответ дляПрацівниця року
Ну спільний побут, ми нормально розмовляємо, щось обговорюємо, іноді і секс буває) але все якесь напівживе
tereska• 24 ноября в 19:40
Вам емоційні качєлькі подавай?
А ви як вкладаєтесь в ці відносини: емоційні, чи є турбота, чи є сюрпризи, піклування, романтика, пристрасть?
автор Планшетница • 24 ноября в 19:41
Ответ дляШалена красуня
а как без секса,если разведетесь?
Це жарт)д якщо я розлучусь сексу у мене буде більше)д
Шалена красуня• 24 ноября в 19:43
Ответ дляПланшетница
значит у вас есть еще кто то,кроме мужа.
автор Планшетница • 24 ноября в 19:44
Ответ дляtereska
Вам емоційні качєлькі подавай?
Зовсім не потребую качель) емоцій би хоч якихось, в першу чергу він у мене їх більше не викликає
Турбота і з його і з мого боку, сюрпризів не було ніколи, він їх не робив не вміє не хоче, на мої реагував сухо, перестала робити, подарунку ( частіше це гроші бо він на початку дарував не в тему) гроші дає завжди
Пристрасті у мене нуль до нього
автор Планшетница • 24 ноября в 19:45
Ответ дляШалена красуня
Нікого, але я гарно виглядаю і займаюсь фігурую, не запускаю себе (для мене це завжди було важливо)
автор Планшетница • 24 ноября в 19:45
У всіх після 10 років шлюбу все по іншому?
Кидстаффовка• 24 ноября в 19:59
Автор
Ви маєте розуміти,вам просто сумно від спокою в родині,чи вам людина набридла
Уявіть ,що він помер,що ви відчуєте, можливо в момент цієї уяви зрозумієте, потрібен вам він чи ні
Лгин• 24 ноября в 20:02
Ответ дляПланшетница
Діти є?
автор Планшетница • 24 ноября в 20:03
Ответ дляЛгин
Діти є?
Спільних немає, є його син він у нас буває кожен тиждень мені клопоту від нього немає ( він не проблема)
автор Планшетница • 24 ноября в 20:04
Ответ дляКидстаффовка
Автор
Таке думати сумно, знаєте це не як тиран чи алкаш який би здох і ти видихнеш
Кидстаффовка• 24 ноября в 20:06
Ответ дляПланшетница
Я розумію,вам сумно,бо не має того ,що буває на початку всіх стосунків
Але ж якщо хотіти завжди пристрасті і закоханості,то партнера треба змінювати кожні 3 роки
Вам потрібно поговорити з чоловіком, можливо він також відчуває те ,що й ви ,а можливо навпаки ваші відносини стануть краще
автор Планшетница • 24 ноября в 20:09
Ответ дляКидстаффовка
Я думаю він не дуже зрозуміє що я від нього хочу, він завжди був менш емоційний
Дякую за пораду
Кидстаффовка• 24 ноября в 20:10
Ответ дляПланшетница
Дякую за пораду
А тут ви не казали,що хочете щось від нього
Ви написали,що вам затишно без нього
А от що ви саме хочете від чоловіка
Пугачиха• 24 ноября в 20:10
Ответ дляПланшетница
То вы так говорите, пока муж есть. А без него завоете
автор Планшетница • 24 ноября в 20:11
Ответ дляПугачиха
Його рік дома не було не вила
Пугачиха• 24 ноября в 20:14
Ответ дляПланшетница
Його рік дома не було не вила
Но вы были при этом замужем да, не одинокая. У вас есть реальные претенденты? Не любовники и не для секса. Если нет, то сидите ровно, с норм мужиками сейчас не просто, и если вам чего-то не хватает, то сами этим и занимайтесь, добавляйте эмоций в вашу семью
автор Планшетница • 24 ноября в 20:14
Ответ дляПугачиха
Немає нікого
Пугачиха• 24 ноября в 20:16
Ответ дляПланшетница
Немає нікого
Тогда о чем разговор, куда вы собрались?)))
Ну сходите на сайт знакомств для понимания что сейчас в этой сфере происходит, так мужа полюбите после этого
автор Планшетница • 24 ноября в 20:16
Ответ дляПугачиха
В вільне життя)
Пугачиха• 24 ноября в 20:17
Ответ дляПланшетница
В вільне життя)
Ну давайте. Ждём с темами ой как же одиноко, хочу секса, хочу близости, а вокруг все идиоты
автор Планшетница • 24 ноября в 20:17
Ответ дляПугачиха
Та я і так знаю що всі ідіоти) а сексу все одно з чоловіком не хочу