Вельшановна• 01 декабря в 13:42

Чи було у вас посилення хрипів при виздоровленні після пневмонії?

На КТ залишкові зміни, «практично повне розрішення», а всередині мене все хрипить і рипить так, наче там старі несмазані двері. Лікар каже, таке може бути. Чим активніше розсмоктується залишки, тим сильніше хрипить. Але мене це лякає. У вас було таке? Як довго тривало?
БезПаспортаНеПродаю• 01 декабря в 13:47
У меня именно так и было, в самом начале болезни я даже не кашляла, всё было внутри...а когда начала выздоравливать, начался мокрый кашель, всё хрипело и клокотало, после того, как выкашливалась становилось лучше, хрипов почти не чувствовала...
автор Вельшановна • 01 декабря в 14:03
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А як довго у вас були ці хрипи? Я вже хворію 5 тижнів і вони досі є…
БезПаспортаНеПродаю• 01 декабря в 14:06
Ответ дляВельшановна
Долго, больше месяца точно, после того, как выздоровела, ещё пару недель был остаточный кашель..