40каградусная• 06 декабря в 00:43
Для жінки знайти чоловіка це як кинути листок паперу, а от для чоловіка …
А от для чоловіка знайти жінку, це як залізти на гору. Це древня китайська приказка. Мені її колишній китаєць сказав. Ви згодні з цим висловом?
Мені здається жінці не так просто знайти чоловіка, як деякі думають.
ОдинРазНадетое• 06 декабря в 00:45
Та ну, глупости. Обычно же мужчины проявляют инициативу и знакомятся. Как женщине найти?
40каградусная
• 06 декабря в 00:45
Ответ дляЖующаЯКонфету
Лучше расскажите, где вы китайца нашли?
Жила в Китаї, працювала там. А чому вам цікаво? Ви собі китайця хотіли б?
А_мій_самий_самий• 06 декабря в 00:45
Не согласна. Бывает сложно всем. Слишком много неадекватов и обстоятельства бывают такие что вообще не до знакомств. Это очень индивидуально.
А_мій_самий_самий• 06 декабря в 00:46
Ответ дляЖующаЯКонфету
Лучше расскажите, где вы китайца нашли?
На китайском базаре трусы продавал наверное
Кидстаффовна• 06 декабря в 00:46
Знайти чоловіка не проблема, знайти адекватного, хорошого чоловіка - проблема.
40каградусная
• 06 декабря в 00:46
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це точно, неадекватів зараз повно. Особливо на сайті знайомств.
ЖующаЯКонфету• 06 декабря в 00:47
Ответ для40каградусная
Боже упаси! Меня, как то, желтые нации не привлекают
ЖующаЯКонфету• 06 декабря в 00:48
Ответ дляА_мій_самий_самий
Автор десяток парашютного размера купила и он ей рассказал притчу 🙈
40каградусная
• 06 декабря в 00:48
Ответ дляЖующаЯКонфету
Кожному своє. Багато наших дівчат повиходили там заміж за місцевих, хтось щасливий, хтось просто терпить…
ЖующаЯКонфету• 06 декабря в 00:48
Ответ для40каградусная
Что наши там забыли?
40каградусная
• 06 декабря в 00:49
Ответ дляЖующаЯКонфету
Что наши там забыли?
Приїхали по роботі, або по навчанню. Для вас це новина? Ви взагалі зі свого смт виізджали?
ЦібаФу• 06 декабря в 00:50
Мені здається зараз всім стало складно. Ніхто не хоче ні компромісів, ні розуміння іншого. Лише роздуте ЕГО. А секс можна знайти, це інше
40каградусная
• 06 декабря в 00:50
Ответ дляЦібаФу
Так, ви праві. Але ж сімʼю хочеться рано чи пізно, інстинкти то залишились ті самі
Тра Ля Ля• 06 декабря в 00:51
Мне кажется, женщине проще, если у нее красивая внешность от природы. Потому что мужику по сути красивая внешность особо не нужна.
ЦібаФу• 06 декабря в 00:51
Ответ для40каградусная
Не знаю автор... Я 30 років в шлюбі, як думаєте чого мені хочеться найбільше?
40каградусная
• 06 декабря в 00:52
Ответ дляЦібаФу
Скажіть самі?
ЖующаЯКонфету• 06 декабря в 00:52
Ответ для40каградусная
Если для вас Киев смт, тогда, действительно, всем надо в Китай валить 🙈
Тра Ля Ля• 06 декабря в 00:52
Ответ для40каградусная
Які інстинкти? У більшості своїй це жінки хочуть сімʼю, дітей, чоловікам часто пофіг. Вони можуть все життя без дітей прожити і їм норм.
40каградусная
• 06 декабря в 00:53
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я сама з Києва, повірте, після китайських масштабів, це дійсно смт, але затишне і рідне
Бабця в мештах• 06 декабря в 00:53
Ответ для40каградусная
Ви б замість цитат якихось міфічних китайців, краще б почитали про інстинкти у людини
ЖующаЯКонфету• 06 декабря в 00:53
Ответ для40каградусная
Отлично
Тумба-юмба• 06 декабря в 00:55
Ответ для40каградусная
Тут одні сільські бабки які нікуди не їздять. Останнім часом жінки айтішників покинули форум
ЦібаФу• 06 декабря в 00:56
Ответ дляТумба-юмба
Як там у вас в селі справи? Телята вже народилися?
Чупа-чупс• 06 декабря в 00:56
У нас разные менталитет, потому сложно сказать. Но что-то в этом есть
Гуру троллинга• 06 декабря в 00:57
Нет очень сложно, те кто направится мне не нравится я, кому нравлюсь я не нравится мне...
Очень редко, можно попасть в точку
Так живут люди и мирятся ,
Найди своего тяжело мужчине и женщине, на переспать проще
Очень редко, можно попасть в точку
Так живут люди и мирятся ,
Тумба-юмба• 06 декабря в 00:57
Ответ дляЦібаФу
Я в голландському селі. Не рівняйте з українським де немає умов і туалет на вулиці
ЦібаФу• 06 декабря в 00:57
Ответ дляТумба-юмба
Ви років 50 тому виїхали?
Мания-Величия• 06 декабря в 00:58
Долго думала, как можно быть бывшим китайцем, я думала, это навсегда))))
Бабця в мештах• 06 декабря в 01:01
Ответ дляЦібаФу
Ви років 50 тому виїхали?
Просто вона шо тут ледащо, що там - але там вона ’багачка’ з туалетом і пособієм)