Ворую вкусняшки• вчера в 10:14
Чим пролікувати дитину, щоб до понеділка не було соплів?
Соплі такі, що течуть у горло і дитина через це кашляє. Температури немає. Ніс забитий
Леди_на_драндулете• вчера в 10:16
ого! до понедельника! давайте до обеда сегодня))
а по теме - сосудосуживающие капайте
Забрала і не сказала• вчера в 10:17
Противоаллергическое на ночь,сосудосуживающее и солевой раствор.Но до понедельника врядли
Пишу каліграфічно• вчера в 10:19
А якщо нічого не допоможе черех 5-7 днів здайте аналіз на мікоплазмоз зараз ходить серед дітей. Температури немає, максимум 37,2 ,ніс тече і нічого не допомагає, сухий кашель.
Маю сечі• вчера в 10:28
Ответ дляSo_so
Я промываю нос Спарклином (когда-то лор посоветовал, очень хорошая штука) и даю на ночь антигистаминное. Больше ничего.
Допишу. Сосудосуживающими не пользуюсь никогда.
Очень хорошая, подтверждаю
ПультОт_БМВ• вчера в 10:29
Ответ дляЛеди_на_драндулете
а по теме - сосудосуживающие капайте
Сосудосуживающее детям можно только на ночь.
Божий одуванчик• вчера в 10:29
Ответ дляМаю сечі
Очень хорошая, подтверждаю
Солона водичка, як Хьюмер, Аква Маріс і т.д.
Леди_на_драндулете• вчера в 10:29
Ответ дляПультОт_БМВ
вай?
ПультОт_БМВ• вчера в 10:30
Ответ дляЛеди_на_драндулете
вай?
Оно не лечит от соплей, только дает возможность дышать и всё.
Леди_на_драндулете• вчера в 10:32
Ответ дляПультОт_БМВ
это понятно. но разве дышать нужно только ночью?
ПультОт_БМВ• вчера в 10:32
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вызывает привыкание, нельзя увлекаться ими.
Божий одуванчик• вчера в 10:33
Ответ дляПультОт_БМВ
Не тільки. Слиз виходить. Зменшується вірогідність отиту. Можна дітям судонозвужуючі краплі не тільки на ніч.
Парити ноги 1-2 рази на добу (останній на ніч)+ в шкарпетках спати, якщо так робити, коли лише починається, то за 2-3 дні практино здоровий (невеликі залишки не заважають жити). + чай (м´ята (у мене сушена) + імбир натерти+ лимон меленькими кубиками!+ мед+ малина) - 2-3 рази на день, останній перед сном. Таким чаєм добре і температура збивається за добу (мені і дітям допомагало).
Маю сечі• вчера в 10:50
Ответ дляvalya_k
Объясните механизм положительного воздействия на организм парения ног
Галя-краля• вчера в 10:57
Ответ дляСуцільна зрада
Яйцом греть нос и над картошкой
і шо це дає? аби шось робити, організм буде в шоці від нестачі знань і швидше одужає аби його не мучили
З понеділка на дієті• вчера в 11:00
Одеть ребёнка по погоде и на улицу
Только прогулки и хьюмор (или аналоги)
Леди_на_драндулете• вчера в 11:12
Ответ дляПультОт_БМВ
и поэтому в инструкции написано не использовать больше 5-7 дней, за это время потребность в нем обычно отпадает. и ничего не сказано про ’детям только на ночь’))
Залізна тьотя• вчера в 11:14
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Одеть ребёнка по погоде и на улицу
Только прогулки и хьюмор (или аналоги)
А вы сами оденьтесь и походите в таком состоянии. Здоровый больного не поймет. Хотя как будто сами никогда не болели и не знаете это ужасное состояние, когда глаза на лоб лезут.
З понеділка на дієті• вчера в 11:21
Ответ дляЗалізна тьотя
У ребёнка нет температуры
Только сопли
Прогулка- лучший вариант в таком случае
Только сопли
Прогулка- лучший вариант в таком случае
Тумба-юмба• вчера в 11:26
Ответ дляСуцільна зрада
Яйцом греть нос и над картошкой
Щоб що? Що станеться з вірусом, у відповідь на який віділяється слиз-соплі, що має дію дезифекції.
Тумба-юмба• вчера в 11:30
Люди, ви взагалі розумієте що соплі це система знезараження ?
Склад соплей:
Води (близько 90%).
Муцину (слизового білка): Це ключовий компонент, який надає слизу його в´язкість і липкість. Він допомагає вловлювати пил, бруд, бактерії та віруси, що вдихаються.
Солей (наприклад, хлориду натрію).
Захисних речовин (факторів імунітету):
Лізоцим: Фермент, який руйнує клітинні стінки бактерій.
Лактоферин: Білок, який зв´язує залізо, необхідне для росту бактерій, і має антимікробні властивості.
Імуноглобуліни (зокрема IgA): Антитіла, які нейтралізують віруси та бактерії.
Клітини імунної системи (лейкоцити), які активно борються з інфекцією.
Склад соплей:
Води (близько 90%).
Солей (наприклад, хлориду натрію).
Захисних речовин (факторів імунітету):
Вообще не факт• вчера в 12:16
Дати дитині серветки, якщо ніс закладений - за капати. Соплі це не проблема
Барабан для дорослих• вчера в 13:41
Ответ дляЗабрала і не сказала
Это как раз даст бактериальное осложнение с еще большим периодом лечения.