В шоколаде• вчера в 10:40
Какой фильм в кинотеатре
понравился вашему ребенку. Сыну 10 лет, хочу в кино повести, но не хотелось , чтоб разочаровался
В шоколаде
• вчера в 10:50
Ответ дляКу-кусик
Так анонс смотрите, вам же не покажут что захотите.
та анонс я вижу. интересно мнение тех кто уже сходил
В шоколаде
• вчера в 10:51
Ответ дляКраля-Галя
5 ночей с Фредди 2. Сын идет с одноклассниками
я смотрела 1 дома. но это же кошмар. хотя сыну нравится такое, я просто неодобряю. какой то маньяк убил детей и засунул тела в аниматронники
Медсестричка• вчера в 11:09
Ответ дляБідося
Мій трохи старший, 12, у захваті від Нюрнберга та Ти - космос
О,йдемо з сином на Ти-космос)
Українськиц фільм на який квитки треба брати за кілька днів)
Круто!
Краля-Галя• вчера в 11:14
Ответ дляМедсестричка
О,йдемо з сином на Ти-космос)
Круто!
Зачем за несколько дней?
Бочка порохУ• вчера в 11:19
У мене донька 10 років. Минулого тижня ходили на мультфільм Зоотрополіс 2. Ще в планах сходити на фільм Потяг до Різдва.
Медсестричка• вчера в 11:20
Ответ дляКраля-Галя
Зачем за несколько дней?
Бо в минулі вихідні я не змогла купити квиток перед сеансом, о 16.40
Десь о 12 все було розпродано.
І сьогодні вже 2/3 залу зайнято.
Десь о 12 все було розпродано.
І сьогодні вже 2/3 залу зайнято.
Бідося• вчера в 12:07
Ответ дляМедсестричка
Десь о 12 все було розпродано.
І сьогодні вже 2/3 залу зайнято.
Десь о 12 все було розпродано.
І сьогодні вже 2/3 залу зайнято.
Ми ходили минулого тижня, ледь вхопили квитки вранці на вечір. Відкладати не варіант, старший наступного дня їхав на фронт, не хотіли без нього йти. Навіть не думали, що такий попит