тянитолкайка• вчера в 16:27
Чи робите Ви собі якісь накопичення окремо від чоловіка чи це ненормально?
Особливо цікавить думка жінок з досвідом....ми одружені 2 роки, нам по 30, заробляємо плюс мінус по 25, не транжиримо, але постійно вилазять побутові питання, що потребують коштів, і деколи не згодна з деякими тратами так як більш економна, дітей поки немає. Розраховувати звикла лиш на себе, так як працювала з 18. І здається до заміжжя могла більше заощадити....цікавить в кого як
Пес Патрон• вчера в 16:28
Це нормально, і якщо вже робите окремо то чоловіку не розповідайте
Голубец• вчера в 16:31
У нас роздільний бюджет - оплачуємо оренду та комунальні разом, а решту зарплати витрачаю як хочу
ДелайКак_Я• вчера в 16:31
Так,я зробила і положила на депозит.Закінчиться війна полетимо на Балі чи Домінікану.Можливо))
дамаБезСобачки• вчера в 16:31
Нет. Но если Вы не можете найти согласие в фин вопросах, не рожайте, будет тяжело.
Прокачую сідниці• вчера в 16:32
Зазвичай я витрачаю свої кошти на те, що вважаю правильним
я не знаю точну суму, яку отримує чоловік. але він без питань закриває мої кредити
а чоловік не знає, куди я витрачаю гроші
Але я йому говорю без деталей, що скидую собі періодично на крипторинках поторгувати. чисто як хобі
ну і мої заощадження - це гроші на моїй карті
Амбасадор щастя• вчера в 16:33
Обоє відкладаємо. В чоловіка більший дохід, тому всі сімейні фінансові питання вирішує він. Я витрачаю на себе + свої хотілки. Коли мої гроші закінчуються переходжу на його))) заощадження в хід не йдуть.
Кожен відкладає окремо в свій конверт, але в одному місці. Я веду облік заощаджень
Крайня невістка• вчера в 16:33
С какими именно тратами вы не согласны?
В остальном, по теме: у денщины ВСЕГДА долдна быть своя заначка при любой погоде.
ВундерКИНГ• вчера в 16:34
За всі роки, проведені на порадниці, учасниці чітко постановили, що у жінки повинна бути своя подушка безпеки, тому що в разі чого вона залишиться з дітьми, а чоловік буде завидним женихом, вільним як вітер.
Намагайтеся обговорювати спільні трати, але свою заначку тримайте і про неї не розводьтеся. це ваші заощадження. у кожної людини заощадження повинні бути (якщо тільки вона не живе на межі виживання). якщо не виходить робити сімейні, то робіть свої власні.
ВундерКИНГ• вчера в 16:37
Ответ длядамаБезСобачки
я, до речі, дивлюся одну блогерку, українку, яка живе в Франції зараз. у них з чоловіком П´ЯТЕРО дітей. вона завжди так хотіла, а він не заперечував. і от вони зрештою прийшли до роздільного бюджету, бо не змогли домовитися про трати (вона більш економна, він марнотратний).
отак, 15 років разом, а грошики врозь)
КликОЛЬКА• вчера в 16:38
Ответ дляКрайня невістка
С какими именно тратами вы не согласны?
Чому тільки у жінки? У будь якої людини має бути заначка, ну принаймі розумної, яка розуміє що покластися можна тільки на себе, а інша людина в першу чергу свої інтереси цікавлять))
Лорка-хлорка• вчера в 16:38
У меня нет. Наверное не очень правильно, но как есть. всегда был общий бизнес. С него общие деньги. Теперь вообще не пойми где живём. Хватает на жизнь, ребёнка и чуть отложить, уже хорошо.
У родителей и моих и мужа всегда тоже был общий бюджет.
Прокачую сідниці• вчера в 16:38
цікаво, що за істерична реакція на мій комент
. що там людей так тригернуло
Позаземний розум• вчера в 16:48
Ответ дляОтчебучкина
Нет. Что это тогда за семья.
Первые лет десять брака я тоже так же считала.
Потом пришло прозрение и поняла, что бы чувствовать себя лично более уверенно в браке женщины нужна ее личная значка.
Как накопила тысяч пять долларов - перестала бояться развода. Муж это понял и начал бояться развода.
Мастер Пис• вчера в 16:49
Конечно, рассказываю как опытная, на будущее не спешите говорить мужу что вам подняли зарплату, разницу можно легко откладывать, либо если платят дополнительные бонусы, эти деньги перекидывайте на отдельный счёт, точнее два счета- когда накопите финподушку в гривнах, далее собираете в долларах, все в доллары переводить не стоит. Так как гривны можно потратить на что-то что порадует вас в моменте, доллары это нз
Крайня невістка• вчера в 16:49
Ответ дляКликОЛЬКА
Потому что дети остаются с женщиной, потому что декрет ставит женскую карьеру на паузу, а то и вовсе пускает под откос. Мужчина в любом отрезке жизни ничем не обременен, если не хочет.
дамаБезСобачки• вчера в 16:50
Ответ дляВундерКИНГ
отак, 15 років разом, а грошики врозь)
Я не думаю, что муж автора захочет быть в декрете на равных с ней. Во Франции ясли с 2х месяцев и мужчина выполняет все функции, что и женщина.
Пацелуйнитуда• вчера в 16:51
Ответ дляПозаземний розум
А зачем вы мужу рассказали? И почему он начал бояться развода из-за ваших 5$?
ніколи такого не було• вчера в 16:54
Всегда завидовала семьям, где вместе откладывают на что-то. В нашем случае, если бы были совместные сбережения, их бы уже не было.
Полтавська галушка• вчера в 16:59
Питання домашнього бюджету фундаментальне і одне з найбільш важливих. Я би не змогла жити з людиною, яка на мою думку тринькає гроші на маячню. Я теж заощадлива, але мій чоловік такий скупердяй, якого світ не бачив, до патології. Буде ходити в дірявих шкарпетках і трусах, їсти одну картоплю. Взяла його футболку діряву на ганчірку для підлоги, так кодного разу після прання він норовить її заховати в свою шафу, а як я його ловлю, то він починає сперечатися, що можна 1) ще разочок поносити під светр, 2) носити на дачі. Не вистачало , щоб мені ще на дачі псували настрій своїми драними футболками .
Полтавська галушка• вчера в 17:01
Ответ дляПацелуйнитуда
Є така категорія мужиків, які не вміють лишатися людиною, якщо вони нічого не бояться втратити.
Отчебучкина• вчера в 17:02
Ответ дляПозаземний розум
Муж меня всем обеспечил, дом, квартира, авто. Не пропаду.
Пять тысяч и развод отменён
бред. У любящего даже мыслей о разводе не будет, а другой мне не нужен.
Пять тысяч и развод отменён
Бешене сарі• вчера в 17:17
Ответ дляВундерКИНГ
От про завідного жениха - це ви як у воду дивитесь і вона шизофренічна розведена з прицепом))))))
Бешене сарі• вчера в 17:18
Ответ дляВундерКИНГ
отак, 15 років разом, а грошики врозь)
Учуяла щось нещадна і стала економна, мабуть діти його залучали, хаос і крик...
Бешене сарі• вчера в 17:22
Ответ дляПозаземний розум
5 тис дол у мене було і до чоловіка, а може і більше, потім стало ще більше, потім ще з ним, а потім він благополучно допоміг все просрати і я лишилася гола, боса, у вінку🤣