Весела бджілка• 08 декабря в 22:34

Думаєте, далі буде ще більша жопа?

Меряю от 0• 08 декабря в 22:36
Фіг вам, а не жопа
ПоЗиТиВнАя• 08 декабря в 22:36
Боже дай щоб той проклятий зе шабаш хтось зупинив
Хочу на Балі• 08 декабря в 22:36
Не дочекаєшся
Психологічка• 08 декабря в 22:39
Та як таке можна писати? Ну, звідки хто знає, що буде?
Скажу так. Ми ж не знаємо на якій ми шкалі подій. На початку, в середині чи кінці. Може ця зима буде самою важкою за час війни, а може одна з самих легких?
Живу в моменті. Особливо нічого не планую.
Ждун с Нибиру• 08 декабря в 22:39
И что там в тех 90 комментариях?
Психологічка• 08 декабря в 22:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А путін з кацапами нідочого?
Плекаю думи• 08 декабря в 22:39
Такі всі добрі, готуйтесь.
ПоЗиТиВнАя• 08 декабря в 22:40
Ответ дляПсихологічка
Ну шо ви розказуєте, полетять знов і знов сотні дронів на наші незахищені нічим електромережі, і це є 100000 фактом.
tala-li• 08 декабря в 22:40
Так вот ты какой, Северный Олень
В нашем случае Вирок
Мама Чели• 08 декабря в 22:42
Ответ дляПсихологічка
А путін з кацапами нідочого?
і 6 сердечок ще ботва проставила. тобто 6 ботих ще тут втіхаря пасуться, помовкують проте.
я Кукарача• 08 декабря в 22:41
Думаю зебобик затянет до весны, чтоб подчистить историю и закончить все транши.
Отжигающая• 08 декабря в 22:46
А що тут треба обговорювати? Що ви хочете від форуму?
Невідомо хто, невідомо де написав якусь маячню, ви її принесли сюди. Навіщо? Щоб що?
Тут, до речі, купа ботів вже третій день таке саме пише))) Все лякає і лякає, бууууу, ви всі помрете....)))
ПоЗиТиВнАя• 08 декабря в 22:42
Ответ дляПсихологічка
А путін з кацапами нідочого?
Зараз мова про те глухий кут про який заявляє зе, з якої статі він референдум провів ? Може мені наплювати на Донбас і території. Я не хочу з дитьми 3 та 5 років сидіти по підвалам , бо він не торгує територіями, але продав надра
Мама Чели• 08 декабря в 22:43
Ответ дляя Кукарача
при всій моїй ненависті до зебобіка, це не від нього залежить ВЗАГАЛІ
а від вашого путлєра і парашинської економіки
Психологічка• 08 декабря в 22:45
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну. А звідки ви знаєте, що буде за місць? Рік?
Вже Київ брали за три дні.
І ще. Колись армія срср за 5 років була в Берліні.
А зараз сама «могуча» нищить мирних жителів і знищує інфраструктуру…
Терористи 🤬
ПультОт_БМВ• 08 декабря в 22:44
Малоймовірно. Тут не треба бути супер аналітиком, щоб розуміти, що катастрофічний сценарій можливий. Тому що війна.
Чупа-чупс• 08 декабря в 22:45
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Басноплетка• 08 декабря в 22:47
Ответ дляПсихологічка
Вже Київ брали за три дні.
Терористи 🤬
Вообще не паливно
Петриківна• 08 декабря в 22:47
Мы должны объединятся, договариваться, разделять ресурсы. А что будут делать они? Драться в парламенте как конченные макаки?
ПодругаМужа• 08 декабря в 22:47
Я очікувала побачити фото жопи, коли заходила в тему
Вітаміни косметика• 08 декабря в 22:48
одну на двір вирити скважину- оренда буру стоїть копійки+ генератор і буде вода. А без опалення Кривий Ріг із за самопровозглашенца мера вілкуляки у тому році іта прожив.. живі - звикли спати у шапках...але це працював кондер та обігрівачі. а без них - поїду до батьків у будинок дров вистачить....
Чупа-чупс• 08 декабря в 22:49
Ответ дляМеряю от 0
Фіг вам, а не жопа
Незламнi з закордону?
ПоЗиТиВнАя• 08 декабря в 22:52
Ответ дляЧупа-чупс
Незламнi з закордону?
Одепти кави в Криму
ДлинноНожка• 08 декабря в 22:52
Ответ дляПетриківна
Зарплату себе поднимать
Галябалована• 08 декабря в 22:53
В мене більша може бути після Різдвяних свят
Люблю поїсти
Гарнюнька• 08 декабря в 22:54
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Или когда США введут нормальные санкции против рашки и ее экономика посыпется. Но Штаты хотят торговать, поэтому проще нагнуть нас.
Тектологиня 80lv• 08 декабря в 22:54
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
тогда нас быстренько оккупируют, вот и сказочке конец((((
Меряю от 0• 08 декабря в 22:55
Ответ дляЧупа-чупс
Незламнi з закордону?
Незламні з оболоні
Борщик• 08 декабря в 22:56
Всегда предполагаю что может быть хуже, поэтому стараюсь подготовиться заранее.
Чупа-чупс• 08 декабря в 22:56
Ответ дляТектологиня 80lv
«Трамп не хочет просто перекрыть поставки оружия в Украину и ускорить завершение этого конфликта, потому что он знает, что Украина проиграет, и не хочет, чтобы его в этом обвинили. Он хочет иметь возможность сказать, что Запад, включая США, поддерживал Украину до самого конца, и что Украина виновата в проигрыше», – объяснил экс-советник Трампа Стив Бэннон