Божий одуванчик• сегодня в 00:25
Російська пропаганда стала набагато ефективнішою в Україні завдяки ШІ.
В 2022-2024 роках росіяни в основному намагались нав´язати українцям свій порядок денний і це не спрацьовувало, бо їм бракувало фахівців, які розуміють Україну і володіють українською мовою на достатньому рівні.
Тепер вони змінили підхід. Замість того, щоб намагатись продати українцям російське світобачення, яке для нас дике і незрозуміло, росіяни вкладають зусилля в посилення тих ліній конфлікту, які вже існують в українському суспільстві, які вони знаходять через ШІ-моделі.
Наприклад, замість того, щоб казати про нелегітимність Зеленського і братовбивчу війну, вони посилюють голоси про незаконність мобілізації і несправедливі графіки світла. Тобто те, що українцям дійсно заходить на ура.
Для цього працює мережа ботів, де базовий контент генерують не люди, а ШІ-моделі, а люди вступають в роботу вже на етапі, коли треба вести суперечки.
Паралельно мережі ботів, підсилюють один одного і підключають до цього питання ’незалежних гравців’. Коли людина пише, щось проти мобілізації і бачить як дописи набирають сотні і тисячі лайків, в неї спрацьовує бажання писати далі про цю тему, бо вона бачить що це шлях до популярності.
Це набагато складніший формат пропаганди, ніж був раніше, бо вона використовує реальні, а не вигадані проблеми.
Божий одуванчик
• сегодня в 00:27
Советчицы и жители Украины! Будьте благоразумны! Не ведитесь на вбросы и разжигание рашисткими ботами ситуации в социуме! Это даже не люди с фейковых аккаунтов с оплатой в пару рублей! Это просто бездушные роботы!
Божий одуванчик
• сегодня в 00:29
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удалено администрацией...
Майская киска• сегодня в 00:32
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удалено администрацией...
Та ладно, а то никто не знает как здесь болотные пасутся .
Сами палятся постоянно ’ мы’, ’ вы’ . И вбросы ооочень узнаваемые и расчитаны на умственно отсталых. Надо повышать квалификацию, ши тоже лажает))
Дайте вподобайок• сегодня в 00:32
Дякую,аж полегшало,тепер сидіти по пів дня без світла буде набагато веселіше,знаючи що усе це просто ботівська пропаганда і мої фантазії,а в реальності усе чудово
Маурита• сегодня в 00:34
Ответ дляДайте вподобайок
Там вчера уже решили, что мы все умерли и в матрице, перешли в иное измерение, но просто не в курсе)
Майская киска• сегодня в 00:34
Ответ дляДайте вподобайок
Ні, це хуйловські ракети і шахеди . Раніше не розуміли ?
Божий одуванчик
• сегодня в 00:35
Ответ дляМаурита
Вы явно на Нео не похожи, увы
СМСница• сегодня в 00:36
И в этой матрице нет света 💡 и холодно 🥶 . Если бы в этой матрице не было русни, то можно и потерпеть
А я з косою• сегодня в 00:35
Ответ дляДайте вподобайок
Пелевинщина какая-то, ей богу. Не хватает еще тезиса, что мы все спим, и вся хрень лишь плод наших сновидений
Невгамовна Бу• сегодня в 00:35
Ответ дляМаурита
Так вроде не определились в 12 или в 19 перешли в иное измерение)))
Рубаю олівлє• сегодня в 00:35
Ответ дляСМСница
Гроб что ли?
Божий одуванчик
• сегодня в 00:37
Ответ дляА я з косою
Вы путаете, это 1984 Оруелла. Прям под копирку расеюшка
Дайте вподобайок• сегодня в 00:36
Ответ дляМаурита
Так)) це частина друга
Божий одуванчик
• сегодня в 00:38
Ответ дляДайте вподобайок
Так)) це частина друга
Так так, а кого тоді уособлює героіня Моніки Белуччі? Юлю Тимошенко?))
дожену і ощасливлю• сегодня в 00:41
Ответ дляБожий одуванчик
Зачетно. Сидеть по 17 часов без света и иметь наглость выразить свое недовольство значит по мнению зелебобиков ты просто ИИ. Такое только пртихвостни зеленых могут накатать.
Рубаю олівлє• сегодня в 00:40
Ответ дляМайская киска
Хуйловські ракети і шахеди половині українців вимикають світло на 15 годин кожного дня,а іншій половині на 0 годин?До чего дошёл прогресс!
А я з косою• сегодня в 00:40
Ответ дляБожий одуванчик
Хорошо было бы, если б вы не только название книги знали, а еще и прочитали ее. А в идеале - поняли бы
Дайте вподобайок• сегодня в 00:40
Ответ дляМайская киска
Та ви що,дякую за роз´яснення,але і в нас хуйловських у верхівці не менше
...аяприкольная• сегодня в 00:41
Ответ дляМайская киска
Так і є. Дуже багато. Я помітила незвичайно внлику кількість різниз політичних тем у 21, 22 поках. Ну, на фоні того, що почитую форум з першогр року існування, дуже помітно було.
Зараз по купі лайків неадекватам також видно, що багато
Божий одуванчик
• сегодня в 00:41
Ответ дляА я з косою
Я ее прочитала еще до того, как она стала мейнстримом. И задолго до полномасштабной.
А я з косою• сегодня в 00:42
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Божий одуванчик
• сегодня в 00:42
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Рубаю олівлє• сегодня в 00:43
Ответ дляБожий одуванчик
И как вам война,которая имеет мошеннический характер?
Божий одуванчик
• сегодня в 00:44
Ответ дляРубаю олівлє
Вы Путю мошенника имеете в виду? знатного рашистского клептомана?