Вредняжка• вчера в 09:24
Як ви дієте, коли в поїзді або автобусі сусід голосно говорить по телефону?
Особливо, коли далеко треба їхати
Впораюсь зі всим• вчера в 09:25
Ніколи такого не було. Я би сказала: ой, так гучно, прямо на вухо, аж голова болить. Зазвичай люди розуміють.
А вот недавно• вчера в 09:26
Больше не разговоры а жестикуляция раздражает, прошу не дергаться и не махать руками передо мной
Я-ваш шанс• вчера в 09:27
Нічого не роблю. Я не звертаю уваги на подібні речі. І уж точно не стану з цього приводу писати н Советчицу...
Ms. Android• вчера в 09:31
в мене для цього навушники є, але вважаю це неповагою до оточуючих і мене така поведінка дратує. Особливо коли розмова ні про що, обсудити сусідів, родичів ітд....
пАлАвинкА• вчера в 09:33
Также громко и энергично вклбчаюсь в его/её, разговор, задаю вопросы, требую ответов, уточняю нюансы, даю советы ’по ходу пьесы’.
Обычно быстро сдуваются
Горлаю зрання• вчера в 09:35
Ответ дляА вот недавно
Вы в Италии?
Горлаю зрання• вчера в 09:36
Ответ для66сезон666серия
дивлюсь в очі, поки не закінчать
А если к вам спиной сидит?
пАлАвинкА• вчера в 09:37
Ответ дляГорлаю зрання
А если к вам спиной сидит?
Можно начать громко петь в ухо)) #ненуашо
66сезон666серия• вчера в 09:38
Ответ дляГорлаю зрання
А если к вам спиной сидит?
стукну по сидінню, разок, щоб зрозумів - пора закінчувати, або що хтось теж може створювати незручності для нього
ПлакалаВАвто• вчера в 09:42
Ех, в розвинених країнах взагалі заборонено розмовляти по телефону, особливо в години пік. Шкода, що нам доводиться звертати уваги на такі незначні, насправді, речі, псувати собі нерви й настрій. Коли словесний понос можна було банально заборонити.
Що тут сказати. Можна, як порадили вище, вклинюватися в розмову, можна зробити зауваження. Шкода, що ми так живемо
Королева Сарказма• вчера в 09:45
Ответ дляПесиКот
У вас не має навушників в далеку дорогу?
Вона не має. А якщо у вас, то немає.
Саджу все зарання• вчера в 09:53
Ответ дляПлакалаВАвто
Це в яких?
ПлакалаВАвто• вчера в 09:55
Ответ дляСаджу все зарання
Це в яких?
Наприклад, Японія. Усюди наліпки про те, що пасажири зобов´язані перевести телефон в беззвучний режим, і що не можна голосно розмовляти, особливо біля пріоритетних місць для інвалідів, літніх людей тощо
Саджу все зарання• вчера в 09:56
Ответ дляПлакалаВАвто
А США, Німеччина та інші недорозвинені тоді?
Царевна_несушка• вчера в 10:04
Ответ дляПлакалаВАвто
Классный закон. Мне бы там понравилось
Бринзолетта• вчера в 10:05
Була в такій ситуації. За більше 2 години дороги в мене вуха в трубочку скрутилися від ’ а ти що? ’ , ’ а вона що? ’, ’ а там шо?’, ’ а ти знаєш?’ ....
Якось мені ніяково було робити зауваження.
ПлакалаВАвто• вчера в 10:10
Ответ дляСаджу все зарання
Я поділилася спостереженням з країни, де була особисто (Німеччину відвідувала також, але не в свідомому віці) не з туристичною метою
ПлакалаВАвто• вчера в 10:10
Ответ дляЦаревна_несушка
Классный закон. Мне бы там понравилось
Україні бракує турботи про громадянина, котра є в Японії. Але і позитивні зрушення присутні. Головне почати з себе
Дюйм оф о4ка• вчера в 10:25
Ответ дляПлакалаВАвто
Это где ? Эти страны
и где такие запреты , не фантазируйте
Дюйм оф о4ка• вчера в 10:27
Ответ дляПлакалаВАвто
Вы были в Японии ?
Там разговаривают , если нужно . Просто кратко , но они вообще неразговорчивые по себе и в час пик это невозможно , как тюлька
ПлакалаВАвто• вчера в 10:28
Ответ дляДюйм оф о4ка
Это где ? Эти страны
и где такие запреты , не фантазируйте
Японія
Фантастичний рівень турботи про громадян і пасажирів. Попереду всього світу
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 10:32
Ответ дляПлакалаВАвто
Японія
’Ех, в розвинених країнах взагалі заборонено розмовляти по телефону’
Я знаю таке лише про Японію, але у них багато нестандартних і часом дивних законів. В усіх країнах Європи і Америці оруть так в транспорті, що вуха закладає.Причому кожен це робить на своїй мові, що призводить до скаженого гулу
ПлакалаВАвто• вчера в 10:31
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вы были в Японии ?
Так, я навчалася і жила там. Розмовляють тихо між собою, на весь вагон може бути 2-3 людини, котрі ведуть розмову. Зазвичай між собою, не по телефону. А враховуючи те, що в японців розповсюджені відрядження країною, кожен 3-й пасажир, наприклад, заміської (префектуральної) електрички потенційно їде по робочих справах і має що обговорити в дзвінку. Але культура і повага переважують, чого не скажеш про наше суспільство. Студентику або тітці з торбинами конче необхідно обговорити всі подробиці життя саме в автобусі 👌