Гарні диньки• сегодня в 11:28
Як поводитись, коли в компанії почали обговорювати політику чи війну, а я розумі
я розумію, що зараз просто зірвусь?
тянитолкайка• сегодня в 11:32
Принять как факт, что на самом деле ваше мнение никого не интересует и ни на что не влияет.
И помалкивать.
Если вам самой обговариваемая тема интересна и полезна, тогда слушать и принимать участие.
А вообще на работе надо работать.
И помалкивать.
А вообще на работе надо работать.
Стетоскопуло• сегодня в 11:33
Так же, как и на Советчице. Или молча остаётесь при своем мнении, или принимаете участие в сраче.
_Annyshka____• сегодня в 11:33
Якщо співрозмовник виправдовує агресію і вбивства росіі, здам в СБУ.
Дівчина Гілмор• сегодня в 11:36
Мовчіть. Ці розмови нідочого не призведуть в політичному плані. А робочого місця можна лишитися через сварку
Леннон_Жив!• сегодня в 11:44
Україна єдина, Крим це Україна, россія агресор - на этом мои обсуждения заканчиваются. Точка!
Не гоню• сегодня в 11:51
Ответ для_Annyshka____
Сколько уже сдали?
Молчавочка• сегодня в 12:43
Для мене більш не зрозуміло як можна не вийти на тему війни при спілкуванні в одній компанії. Якщо ви живете своє життя, яке не пов´язане з війною, тоді сидіть в своїй бульбашці і робіть вигляд, що все у вас прекрасно.