Шось пугає ця їхня сходка. Зеленському пора понять, шо він веде країну в демографічну пропасть. Шо там йому знову наобіщали - непонятно. Дограється шо фронт буде по Дніпру. Хай європа вступає у війну і покаже себе. Не все українцям умирать. Зеленський якшо ужесточить мобілізацію це п-здєц. Пора прекращать. Соціальний договір українських феодалів з нами, підневольними рабами, не просто порушено а повністю спаплюжено.
Трамп заявил, что в Украине пора провести выборы.
Так он ответил на соответствующий вопрос Politico.
«Думаю, да. Давно уже не было. Дела идут не очень хорошо. Да, думаю, пора. Думаю, сейчас самое время провести выборы. Они используют войну, чтобы не проводить выборы, но я думаю, у украинского народа должен быть такой выбор. И, возможно, Зеленский победит. Не знаю, кто победит. Но у них давно не было выборов. Знаете, они говорят о демократии, но в какой-то момент это уже не демократия», - заявил президент США.
Маска-0b9f• сегодня в 13:28
Да ладно, сколько только здесь приверженцев лозунга ’мы территориями не разбрасываемся’ и ’капитуляции нет’,а вам Зеленский виноват
Киев_Елена• сегодня в 13:28
Ответ дляHonda-
Хоть одна здравая мысль)
Маска-0b9f• сегодня в 13:31
Ответ дляlilul990
Рашка все одно розпадеться, бо путін далбайоб. Так зачєм убивать українців?
Ну так тем более.Рашка распадётся и Украина под шумок свои территории хвать назад)) Эх,нет в украинском руководстве стратегов.
Ні до чого не домовилися
Знову будуть гойдалки, зустрічі
У Європи є карта - заморожені активи рф, які хоче Трамп через інвестиційний фонд того ж Кушнера, європейці без гарантій їм, саме їм, в період слабкості Нато і фази коли Сша сходить з орбіти, торгують цим. І бажають свій кусок.
Ну окрім того, що їм потрібна Україна як щит
Урсула знову сказала це
А інші , політики Ес ті ж популісти, галасливі спічі і все. Окрім Скандинавів і Балтії, що реально бояться.
Вчора метеозонди з Білорусі знову балтійців провокували
Знову будуть гойдалки, зустрічі
Урсула знову сказала це
Ответ дляHonda-
Блінкин це казав ще в 2023
Що потрібні вибори, і що? Де Набу і висвітлення злочинів? Так тут покладалися на міфічних заговоників, які нову Владу покладуть тут,’ вікінгів запросять’. А воз і нині там
Ответ дляМанула
Не буде Європа воювати, вже мільйон раз писала, їм вигідно щоби війна тривала на нашій території.
Які наші шанси проти фашистскької федерації, яку підтримують Китай, кндр ... та з недавніх пір США, які фактично підтримують всі забаганки агресора?
А хто їх буде питать якшо путін нападе на Латвію чи Литву?
Aksinia 111• сегодня в 13:54
Ответ дляHonda-
У него хуйло суфлёр. Те же фразы , та же подача . Как попугай повторяет .
Aksinia 111• сегодня в 13:58
’Європа прагне бути політкоректною, але це робить її слабкою, — Трамп
Європа знищується — вважає рудочолий
Якщо все буде продовжуватися так, як зараз, багато з цих країн більше не будуть життєздатними країнами’
Тонкий намёк , на толстые обстоятельства.
Хуйло хочет влияния в Восточной европе, вернуть всё в зад. Как поделили в 1945 .
Європа знищується — вважає рудочолий
Ответ дляlilul990
Наєбу передоговорились
нормальний орган, повинен бути, але ге має бути в системі залежній.
Хто за ними буде наглядати? пентагон Хегсета? Ті що відвалили більш пів млд дол на стартап Брампа молодшого?, зовсім не майія і на корупція
Чи Фбр Пателя, який свою чорноволосу скво задарює, використовуючи ресурси фбр, машини, літаки?
Ответ дляAksinia 111
Європа знищується — вважає рудочолий
Європа слабка? Трамп рамси попутав. Чого всі думають шо вона слабка? То шо європейці ні на кого не нападають? І не рішають більше питання бидлячеством? Так їх цьому дві світові війни навчили. На континенті свому не гадить. Гадить десь у Африці, в якому небудь іраці а у себе дома не розводить срачі
Aksinia 111• сегодня в 14:00
’Крим оточений океаном з чотирьох боків, — Трамп
Крим величезний, але він з’єднується з Україною через маленьку вузьку смужку суходолу.
😳 З усіх чотирьох боків — океан у найтеплішій частині. Там найкраща погода, найкраще все.’
Фантастика!)))
Ответ дляAksinia 111
Європа знищується — вважає рудочолий
Європа не дає доступ Трампу Ко до млд заморожених , той тепер топить Європу, свого союзника по демократичному світу.
А путін бажає своб берлінську стіну і це він сказав а Мюнхені 2008 і ультиматум путіна 2021 р
Ответ дляLudaSHS
Трамп з європейцями хоче поділити російські гроші і Україну. А європейці уперлися
Маска-0b9f• сегодня в 14:08
Владимир Зеленский случайно не накликал на украинцев беду?**Трамп згадав першу зустріч Зеленського з путіним у 2019 році
За словами Трампа, під час тієї розмови Зеленський заявив: «Я хочу повернути Крим, і ми станемо членом НАТО». Він додав, що така позиція була озвучена «не надто приємно» для російської сторони.
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Мама Никитки-2• сегодня в 14:11
Ответ дляAksinia 111
Європа знищується — вважає рудочолий
Ахаха
А Америка вжеGreat Again?
Сімейка трампуши протягнула, завдяки дебілам, діменційного діда на посаду і стриже купони, поки його не зняли.
А Америка вжеGreat Again?