Хвігура мічти• сегодня в 17:16

Як ми зняли квартиру в Івано-Франківську.

Тема просто поділитися досвідом. Можливо, хтось не вскочить в халепу, як вскочили ми.
Їхали через Івано-Франківськ, треба було переночувати одну ніч. На букінгу не знайшли нічого, бо усюди від двох діб, тому знайшли квартиру на сайті з трьох букв. Ріелтор завірила, що поселить, квартир є декілька, світло не вимикають, тому, як будете у місті - наберете.
Приїхали за вказаною адресою ми о 20-й, і оп-ля, виявилось, що світла таки нема, але о 21-ій повинні дати і більше не вимикатимуть. Піднялися подивитися квартиру. З ліхтариками на телефоні. Новобудова. Наче все ок. Ріелтор каже, ідіть гуляйте, дивіться місто, сходіть у десяточку і т.п., а прийдете, вже і світло дадуть. Обміняли гроші на ключі і пішли гулять.
Повернулися о 23-й. Почали діставати посуд попити чай, а він виявився немитим. Ладно, не горді, помили собі. Але найцікавіше виявилося, коли вирішили сходити в душ і вкладатися спати. Квартиру, виявляється, просто ніхто не прибрав після попередніх жильців. У душі розірвані пакетики з-під шампуня, постіль неміняна з чужим волоссям. Це жах. На годиннику 23:30. Телефонуємо ріелтору. Каже, сходіть наверх у іншу квартиру, що вона здає, візьміть іншу постіль. Сходили, взяли. Виявилася теж чи несвіжою, чи просто в жахливому стані.
Як підсумок, нам сказали, що якщо нас житло не влаштовує, шукайте інше, гроші ніхто повертать не збирається. От і вся розмова((
А опівночі знову вимкнули світло. І опинилися ми в брудній та ще й холодній квартирі, бо опалення там від електрики.
Ціна питання - 2000 грн за ніч.

Ріелтор Лілія 096*731 2444

Можливо цей відгук комусь буде корисним.
Братья Капли• сегодня в 17:17
На добу краще в готелі. І світло є і тепло і всі умови.
Бяки-козяки• сегодня в 17:19
Тому я люблю в готелі проживати. Взагалі ці квартири подобової оренди мене лякають, особливо у Львові)
No problems• сегодня в 17:20
Для чего это было? Отелей в ИФ полно, даже дешевле. Еще и свет есть, и отопление, тк генератор
Братья Капли• сегодня в 17:20
Ответ дляБяки-козяки
По всій Україні.
Бяки-козяки• сегодня в 17:22
Ответ дляNo problems
Вероятнее всего это антиреклама риэлтора на конкурента. Видно дорогу перешла, мстит
Полуничка• сегодня в 17:23
а прсему отель не взяли?
Вилосипедниця• сегодня в 17:24
А фото брудної квартири є? Чи вам просто поговорити?
автор Хвігура мічти • сегодня в 17:25
Про отель, чесно кажучи, не подумали.
Перед цим дві ночі жили у Львові, квартиру знімали через букінг, жодної претензії нема.
Весела бджілка• сегодня в 17:26
Жахливо. Але ж існують готелі, тим більше на 1 ніч
автор Хвігура мічти • сегодня в 17:27
Ответ дляВилосипедниця
Фото є тільки подушки. Сфоткала ріелтору, думали, буде відпиратися. Але вона навіть не зробила вигляд, що не в курсі.
автор Хвігура мічти • сегодня в 17:29
Ответ дляВесела бджілка
Так, тепер вже навчені. Або квартира з високим рейтингом, обо готель.
Вилосипедниця• сегодня в 17:36
Ответ дляХвігура мічти
Капець. Співчуваю! Для мене в будь-якому номері/квартирі головне чистота і тепло. І так, в готелях зараз вигідніше((
Пишущаяся• сегодня в 17:45
Автор, пишіть всюди негативні відгуки.
Шпондєр• сегодня в 18:02
Ответ дляХвігура мічти
Про отель, чесно кажучи, не подумали.
Ну и снимали бы в Франеке через Букинг
Шпондєр• сегодня в 18:02
Ответ дляХвігура мічти
Да ей пофиг, она свои деньги уже получила
ПушАпница• сегодня в 18:06
Жесть(((геть офігіли ці ріелтори(треба їх заборонити як клас
Се ля ві• сегодня в 19:15
В Франіке влітку знімала квартиру через букінг з високим рейтингом, теж відношення жах. До цього знімала у Львові, Києві - норм.