Сусідка знизу• вчера в 09:08

Певно 150тема, але... А що даруєте підліткам на свята?

Поділіться ідеєю.
Гроші не варіант, а більше ідей нема.

Даруватиму або на Новий Рік, або на Різдво
ФрекенБок• вчера в 09:10
У всех подростков разные потребности и желания. Телефон, планшет, часы, наушники, кроссовки
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 09:09
А запитати не варіант?
Я своєму навушники дарувала.
Ми домовилися)
из_под_тишка• вчера в 09:11
Павербанк
Прикольну піжаму
Запас шоколадної пасти та згущеного молока)
из_под_тишка• вчера в 09:11
Раніше дарували фітнес браслет, колонку
Перша на селі• вчера в 09:13
12 років син. На др новий телефон (2 січня). На новий рік рюкзак, футбольні гетри, спортивний комплект футболка і шорти, все найк (хотів), 3 книги, солодощі. Минулого року були подарунки трюковий самокат, турнік, футбольний мʼяч колекція ліги чемпіонів, безпровідні наушники
автор Сусідка знизу • вчера в 09:13
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А запитати не варіант?
Я своєму навушники дарувала.
Ми домовилися)
йому нічого не треба)
автор Сусідка знизу • вчера в 09:14
Ответ дляиз_под_тишка
Павербанк
Прикольну піжаму
клас))
автор Сусідка знизу • вчера в 09:14
Ответ дляиз_под_тишка
Раніше дарували фітнес браслет, колонку
дякую за ідеї!
Алгонавт• вчера в 09:15
Мені цікаво, тільки ми не даруємо дітям подарунки на Новий рік на десятки тисяч, чи є ще ніщеброди
автор Сусідка знизу • вчера в 09:15
Ответ дляПерша на селі
шикарні варіанти! дякую!
автор Сусідка знизу • вчера в 09:16
Ответ дляАлгонавт
я така)))
минулого року 13-річний хлопчик мій отримав в подарунок солодощі, книгу і ліхтарик з Тему
из_под_тишка• вчера в 09:16
Ответ дляАлгонавт
Ми не даруємо на десятки тисяч. Зазвичай 1 подарунок, який дитина хотіла + солодощі.
Solnceya• вчера в 09:18
У моей есть все необходимые гаджеты, потому дарю ей наборы всяких прикольных сладостей. Просто беру корзинку или коробку и собираю по магазинам и львовск Шоколаднице всякое интересное. Или в магазинчиках мыла и косметики собираю всякие мылки и бомбочки и пахучие мисты
Она такое все очень любит
Блондинка в Шоколаде• вчера в 09:17
Что нужно и хочется. Давно хотел новые наушники. Правда старые внезапно решили сломаться и чуть не испортили мне планы 😅ещё заказал по мелочи всякое. В общем, у нас ещё работает ’письмо с желаниями’, на них ориентируюсь.
Конфиденциальность• вчера в 09:18
Деньги. И сковородку чугунную.
автор Сусідка знизу • вчера в 09:18
Ответ дляSolnceya
Она такое все очень любит
клас) мій хлопчик подібне також полюбляє. минулого року так солодощі дарувала
автор Сусідка знизу • вчера в 09:18
Ответ дляКонфиденциальность
Деньги. И сковородку чугунную.
чудовий подарунок!
моя дитина так кулірна книгу хотіла на день народження
Solnceya• вчера в 09:19
Ответ дляСусідка знизу
Ещё любит напитки интересные. В жестяных баночках (не энергетики), а что-то сладкое и необычное
Блондинка в Шоколаде• вчера в 09:20
Ответ дляСусідка знизу
йому нічого не треба)
Если ничего не надо, то что-то бесполезное и красивое по меркам подростка) мы дарили игровую поверхность (коврик под мышку огромный на весь стол), всякие лед-светильники, чтоб рабочий стол был красивый и все сверкало)) зашло, понравилось) ещё фигурки из аниме, но там надо разбираться....
автор Сусідка знизу • вчера в 09:20
Ответ дляSolnceya
слухайте, ну ви - моє спасіння!
ТОЧНО!!!!!!!!!! бінго!!!!!!!!!!!!
п.с. де шукаєте варіації? так може щоб онлайн щось є?
автор Сусідка знизу • вчера в 09:21
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
чудові ідеї!))
не поділитесь своїми варіантами світильників?
Він так, полюбляє якісь ліхтарики в Аврорі купити за 100горн. Купить-попрацює воно - і на мусорку, бо далі не альо))
Конфиденциальность• вчера в 09:21
Ответ дляСусідка знизу
чудовий подарунок!
Не могу отказать. Такое вот желание у сына. В прошлый раз просил силиконовые коврики, кондитерские мешки и другие инструменты. Я бы конечно мальчику дарила технику и гаджеты.
Блондинка в Шоколаде• вчера в 09:21
Ответ дляСусідка знизу
Вспомнила... Не на новый год, а на др собирала набор азиатских вкусняшек. Снеки, лапша всякая, сладости и напитки. Оооочень понравилось дитенышу.
Перша на селі• вчера в 09:21
Ответ дляАлгонавт
У мене завжди виходить десь до 100 долл подарунок. Раніше це був великий набір Лего, або якийсь інший конструктор, чи трек хотвілс або машина на пульті, плюс книги, пазли, настолки, солодощі. Зараз теж десь так рюкзак найк 1100, гетри 350, спортивний комплект 1200, книги до 1000 і солодощі. Купую зазвичай завчасно, саме те, що хоче дитина, шукаю знижки
автор Сусідка знизу • вчера в 09:22
Ответ дляКонфиденциальность
навпаки - дуже класне захоплення у Вашої дитини!))
скільки років? Може на кулінара далі піде вчитися?)))
автор Сусідка знизу • вчера в 09:22
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
классс! Можливо у Вас є в арсеналі інет-сайт - де то купували?
всемВсёИмного• вчера в 09:27
Ответ дляАлгонавт
Мы не дарим, потому что у детей есть все что вот тут предлагают «подарить».
14 летний заикнулся, что хочет новый набор лего. Наверное Лего (опять) придется дарить.
Но так как детей много - «десятки тысяч» и получится.
Solnceya• вчера в 09:24
Ответ дляСусідка знизу
слухайте, ну ви - моє спасіння!
ТОЧНО!!!!!!!!!! бінго!!!!!!!!!!!!
Я обычно хожу по Сильпо и новусу, выискиваю, онлайн как-то не пробовала ))
Конфиденциальность• вчера в 09:25
Ответ дляСусідка знизу
Уже 18. Куховарит лет с 10. Сложные блюда типа тортов и другой выпечки освоил лет в 13. Как профессию не рассматривает. Это пока, а потом посмотрим.
автор Сусідка знизу • вчера в 09:25
Ответ дляSolnceya
дякую.
я просто в селі мешкаю - влом в місто вибиратися. але так, треба підняти свою Жо і потулити!))
ще раз дякую за ідеї!