Ms. Скромность• Изменено 15 декабря в 17:35
Розетка оплата частинами..
Добрий вечір, дівчата.
Хочу взяти оплата частинами на Розетка товар за 25 000 грн.
Ніколи в кредит нічого не купувала.
Там вказана місячна плата 1700 грн.
Вказати місце роботи, суму зп/міс (в мене офіційна 6 000 грн, основне в конверті звісно).
Чи будуть довідку якусь з роботи просити, перевіряти місце роботи чи ні?
На картці достатньо коштів.
Чи не пропустить система(Розетка) з такими вводними данними?)
Дякую.
Ніколи в кредит нічого не купувала.
Там вказана місячна плата 1700 грн.
На картці достатньо коштів.
Дякую.
ПесиКот• 15 декабря в 17:35
Вы в своём банке посмотрите есть ли у вас вообще кредитный лимит на оплату частями при таких данных
Ms. Скромность
• 15 декабря в 17:36
Ответ дляПесиКот
Приват
ПесиКот• 15 декабря в 17:37
Ответ дляMs. Скромность
Приват
Это не имеет значения) кредитный лимит смотрите, именно на оплату частями
Ms. Скромность
• 15 декабря в 17:38
Ответ дляПесиКот
Оплата в інтернеті 5 тис в день ліміт стоїть, це воно?
Ms. Скромность
• 15 декабря в 17:40
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Якщо через пром,то розетка хоче підтвердження через дію.
Просто не зрозумію, якщо я вкажу місце роботи, вони будуть туди дзвонити і т.п?
Ms. Сама прямота• 15 декабря в 17:42
Ответ дляMs. Скромность
нет, зайдите в раздел Кредиты и проверьте есть ли у вас доступная сумма на Оплату частями
ЖенаАйтишнеГа• 15 декабря в 17:44
Ответ дляMs. Скромность
Ні.
Там анкета вам підтягується і ви вказуєте дані.
ПесиКот• 15 декабря в 17:47
Ответ дляMs. Скромность
Тут оплату частями смотрите, есть ли лимит и сколько. Розетке все равно где и кем вы работаете) кредит банк даёт
Ms. Скромность
• 15 декабря в 17:50
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви можете купувати товари до 26 тис грн функцією ’Оплата частинами’. Воно наче)
Але мене більше цікавить, чи будуть дзвонити на роботу і питати чи працює у вас такий/така і т п
Вподобайден• 15 декабря в 17:50
Ответ дляMs. Скромность
Звісно ні))
Ms. Скромность
• 15 декабря в 17:50
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні.
О, дякую, це мене і цікавило.
Ms. Сама прямота• 15 декабря в 17:52
Ответ дляMs. Скромность
Оно. Нет конечно, не будут. Я много раз оформляла оплату частями.
Ms. Скромность
• 15 декабря в 17:53
Ответ дляMs. Сама прямота
Супер, буду пробувати
Лагшмивара• 15 декабря в 17:55
Ответ дляMs. Скромность
Никто не будет никуда звонить, главное, чтобы банк пропустил вашу оплату частями и для Розетки нужна дия для верификации.