Порадьте чи порекомендуйте, будь ласка, перевіреного. Виключно онлайн.
Буду дуже вдячна!
Додекаэдр• 2 часа назад
Я знаю очень классного, но не интересовалась стоимостью уроков, просто знакомый, который может увлечь любого ребенка и объяснить все максимально доступно. Вот ссылка на его Телеграм канал:
Ответ дляПополняю_Карму
На сайті букі шукали?
ні, навіть не знаю, що це
Пополняю_Карму• 2 часа назад
Ответ дляSerezhkina
ні, навіть не знаю, що це
Введіть в пошуку сайт Buki, там репетитори на будь який гаманець
Як міряти?• 2 часа назад
Ответ дляПополняю_Карму
На сайті букі шукали?
Букі - це як пальцем в небо.
Поки знайдеш хорошого, то вже і рік закінчиться.
Ответ дляПополняю_Карму
питання ж не лише в гаманці, а й в тому, щоб результат був...
але дякую, пошукаю ще там
Пополняю_Карму• 41 минуту назад
Ответ дляSerezhkina
але дякую, пошукаю ще там
Там є відгуки, можна хоч приблизно зорієнтуватися