Фенте Фря• 25 декабря 2025
Є такі, хто дивиться російські серіали?
Я вчора вперше за довгий час вирішила глянути, що нового є. Не можу чоглсь дивиться ні наші, ні зарубіжні.
Я ж до 3 ночі не могла заснути, поки не додивилась "Між нами хімія".
А ви що з останніх серіалів так дивились? Не тільки рос маю на увазі.
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
Дууже сумніваюсь, інакше б не сиділи в темі і не коментували кожну мою репліку. Не брешіть собі, вже ж доросла тьотка
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляГола з конопель
Ви навіть не зрозуміли мого коментаря (раз пишете такі рецензії) , ну воно, власне, й не дивно, раша тв позбавляє мізків, як ми всі мали нагоду переконатися.
Або не правильно розумієте значення цієї приказки.
А ви перечитайте те своє творєніє, може теж прозрієте
Замурмишка• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Удалено администрацией...
Гола з конопель• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Нєє, то шоб вам не так обідно було)
Боже збав. На ідіотів не ображаюсь
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
але чомусь тролять тільки вас
Замурмишка• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
але чомусь тролять тільки вас
Додайте ще смайликів, може стане смішно
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Додайте ще смайликів, може стане смішно
Навряд, над вами ж сміються - значить смішно вам не стане
Гола з конопель• 25 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Додайте ще смайликів, може стане смішно
Та авториця в нас геній гумору. Сама гуморить (як вона думає) сама сміється.
Замурмишка• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Я навіть не розумію вашу писанину. Що це за брєд?
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляГола з конопель
Не треба переключатись між двох акаунтів, ви й з одного погано справляєтесь
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ну, те, що ви не розумієте чогось - не дивина
Замурмишка• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Брєд
Обнемашечка• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Чёрное солнце, Зло, Тоннель.
Фенте Фря
• 25 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Брєд
Очєрєдний розумний і змістовний комент від вас)
Гола з конопель• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Смішно ))
Ви ще й сищик?? Аматор, мабуть )
Кавуся• 25 декабря 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Чому не державною?
Так ей захотелось,а вам какое к этому дело
Кавуся• 25 декабря 2025
Ответ дляГола з конопель
Не можу дивитися на їх рила і слухати їх їзик. Знати що вон всі підтримають х.ло і вбивство нас-не розумію як можна таке дивитися
А як десь в інста попадають якісь їхні кіркорови чи квн-якісь гумор передачі, то радію що добре що ми вже не у полі їх впливу, такі їбанати...
У нас тоже многие поддерживают нашу власть,которая творит беспредел против своего народа
Щира українка• 25 декабря 2025
Ответ дляФенте Фря
Спіймати Кайдаша - то український же)
Смотрю. Черная весна , Цикады и Слово пацана - любимые.
Трудные подростки, Два холма, ИП Пирогова, Топи, Хрустальный, Оффлайн, Чики, аутсорс, Улица Шекспира
Коко Шанель• 25 декабря 2025
Дещо по старій звичці можу подивитись, але нікому про те не розповідаю, окрім як анонімом на форумі. Насправді, так багато шлаку вони знімають, що все менше знаходжу щось цікаве для себе.