САМ_ТАКОЙ• 25 декабря 2025
Хто як і я сонцезалежний і дуже важко переносить осінньо-зимовий період?
В мене в цей період депрессії, починають вилазити куча болячок, апатія, ну прямо важко дається це все.
Хто такий самий? Як ви вигрібаєте оцю сірість, холод і темряву, короче все що пов´язане з цим періодом?
Астановитесь• 25 декабря 2025
Вмикаю світло. Кажуть, треба лампу на 10 тис люменів, гарно на психіку впливає
ОдинРазНадетое• 25 декабря 2025
А я працюю в офісі оупен спейс, де дуже молоді люди і вони ненавидять світло. На дворі темно і в офісі світло вимкнуте, лише монітори горять і лампи в проходах 🤯 або гірляду хто де ні де повісить
Ms. Анонимная• 25 декабря 2025
шукаю собі розваги (н-д, концерти), позитив, розписую цей період тим, що не можу зробити в теплу/спекотну пори року (різні процедури для обличчя, тіла, чек ап здоров*я,..), малюю
САМ_ТАКОЙ
• 25 декабря 2025
Ответ дляАстановитесь
Ага, вмикнеш, коли ще й світло вимикають пів дня😩
В танке• 25 декабря 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Минулу зиму я вигребла тільки з АД ((
Ого,що б так,то ні.Ну є дискомфорт,влітку звісно краще.
наКоблучках• 25 декабря 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Шо робиться з тою молоддю. Вони самі себе в депресію вганяють і нас підстаркуватих тягнуть
Астановитесь• 25 декабря 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та я з Дніпра, по 7 годин вимикають. Але у нас Блюетті, вистачає на 7-8 годин
Кишмишная Мая• 25 декабря 2025
Я, але сонце то таке, а ось холод це проблема. А холодно мені коли на вулиці вулиці менше 20 градусів. Працюю з дому і майже не виходжу, крім найближчого магазину, і весь час в очікуванні тепла
наКоблучках• 25 декабря 2025
Мені осінньо зимовий період важкий болячками по кругу. От як появились у нас діти, так всі холодні сезони нас випробовувать. Діти тягають додому вірус за вірусом. Причому вони можуть і не довго похворіти, а ми з чоловіком тиждень-два-три здохаєм.
Я вже, с*ка, не можу.
Я вже збилась з ліку скільки ми з осені хворіли. Я 2 рази антибіотик пила.
Я вже, с*ка, не можу.
Меряю от 0• 25 декабря 2025
Я. Помітила ще з 20го року, що в нас і літа по суті лише 1 місяць, все решта наче англія дощ і хмари (
ОдинРазНадетое• 25 декабря 2025
Ответ длянаКоблучках
Вони не в депресії, просто їм подобається працювати в темряві. Я ними захоплююсь, дуже відповідальні, швидко вчаться, стараються але в темряві 😂
То скоріш я в депресіїї від тої темряви. Вітамін Д п´ю
САМ_ТАКОЙ
• 25 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Для мене теж все холодно, що меньше +20, і уявіть при цьому всьому я ще й працюю в холоді 😩
мадам Везувий• 25 декабря 2025
Я раньше тоже думала, что люблю солнце. А переехала в солнечный город. Как я ценю теперь каждый пасмурный час, когда не печет в макушку, не надо щурить глаза.
САМ_ТАКОЙ
• 25 декабря 2025
Ответ длянаКоблучках
Я вже, с*ка, не можу.
Співчуваю
САМ_ТАКОЙ
• 25 декабря 2025
Ответ длямадам Везувий
Я не то чтобы прям хочу круглосуточного солнца, я просто как-то морально не выношу всё что связано с зимой
Летюча помилка• 25 декабря 2025
Солнце за два месяца выглядывало раза четыре в этом году. Грустно( жду лето и пляж
Кишмишная Мая• 25 декабря 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Треба в теплі краї перебиратися. За опалення платити не потрібно, одягу зимового теж, кілька шорт і майок достатньо, одна вигода. І дім можна з самих дошок побудувати, бо теплоізоляція не потрібна. Давно про це мрію
САМ_ТАКОЙ
• 25 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Теж про це мріяла, але зараз нема такої можливості
САМ_ТАКОЙ
• 25 декабря 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Вино подспасает
Вы представляете - нельзя пить по состоянию здоровья, пока могла, то ещё как то держалась 😆
Кошка Мурка• 25 декабря 2025
Ответ длянаКоблучках
Я вже, с*ка, не можу.
Та это п.дц, я уже наверное всеми детскими самыми дурацкими болячками переболела. Уже жду когда младшая дорастет до того чтоб не носить это домой. Старшая уже редко болеет.
МЧСница• 25 декабря 2025
Раніше я теж важко переносила. Я терпіти не могла осінь, слякоть, мороз, зиму .. тільки літо любила, ну і пізню весну. Але все починає цінитися в порівнянні... Коли я вимушена була лежати практично всю вагітність в лікарні або вдома, коли я вулицю бачила лише через вікно палати, дихала свіжим повітрям лише коли вкрай рідко могла вийти на вулицю дійти до іншого корпусу на УЗД, а потім пологи, важкий період після пологів, не могла ходити, стояти, нічого робити.... Практично рік в мене просто випав з життя.
І ось нарешті - все зажило, все утряслось, я жива, здорова, повна сил - виходила на вулицю і просто дихала. Я не могла натішитися цим повітрям, дощом, сирості, морозу, кружляючи сніжинкам. Запаху осіннього диму і такий приємний запах осіннього палого листя... Кожен день я виходила і щоразу відчувала інший запах вулиці. Це неймовірно для мене тепер круто! Тепер в мене немає депресії від холоду, морозу, дощу. Я рада, що нарешті можу їх відчути і побачити. Цінуйте кожну мить, кожен ковток повітря, все що навколо вас є. Завтра цього може не бути. Вчіться цінувати навіть ті дрібнички, що вас оточують!
САМ_ТАКОЙ
• 26 декабря 2025
Ответ дляМЧСница
Згодна з Вами, стараюсь цінувати і знаю що це таке, але іноді не вивожу, мені здається це на хімічному рівні, нехватка серотоніну, мені мабуть потрібно сідати на АД кожної осені