Омлетик• 26 декабря 2025
Хочу мінус 5–7 кг, але ненавиджу спорт
Що реально працює для схуднення без залу?
Викликаю на дебати• 26 декабря 2025
Ответ дляМ@гнолия
Закрити рот, не їсти і зал не потрібен
Якраз щоб схуднути потрібно їсти
Вероятненько• 26 декабря 2025
Ответ дляУкраїна наше все
мужа забрало тцк - минус 10 кг без диет
Удалено администрацией...
Україна наше все• 26 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Удалено администрацией...
у меня 10, у вас - не знаю
Залізна пані• 26 декабря 2025
Запам´ятайте аксіому.
Зниження ваги це не спорт.
Це слідкувати за спожитими калоріями.
Спорт це тонус тіла
Зниження ваги це не спорт.
Це слідкувати за спожитими калоріями.
Спорт це тонус тіла
Залізна пані• 26 декабря 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Якраз щоб схуднути потрібно їсти
Їсти те що потрібно і скільки потрібно
Викликаю на дебати• 26 декабря 2025
Ответ дляЗалізна пані
Їсти те що потрібно і скільки потрібно
Я в курсі
Домашка• 26 декабря 2025
Гляньте на наших полонених, в них спорту немає, але нажаль якщо нормально не їсти лишаються шкіра та кості
Пенек Возмездия• 26 декабря 2025
Обожаю спорт. Я не знаю , как можно его не любить - это же красота вашего тела и разум в порядке .
Перекус беру завжди• 26 декабря 2025
Підрахунок калорій -повільно, правильно, результат. Втрачала так 8 кг, і потім довго не набирала. Зі спорту - прогулянки і на 6 поверх без ліфта підйом-спуск. Все
ПростоБелка• 26 декабря 2025
Вы думаете что в концлагерях у людей было много спорта? Разочарую - у них просто не было еды.
Ряженка• 26 декабря 2025
Ответ дляМ@гнолия
Закрити рот, не їсти і зал не потрібен
И после голодовки организм вернёт все назад.
Пенек Возмездия• 26 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
И физическая тяжелая работа
Значит надо• 26 декабря 2025
Ответ дляРяженка
И запасёт ещё парочку кг
Залізна пані• 26 декабря 2025
Ответ дляРяженка
А не потрібно голодувати.
Потрібно збалансувати харчування щоб це стало стилем життя
Ряженка• 26 декабря 2025
Ответ дляЗначит надо
И запасёт ещё парочку кг
У меня был опыт проголодь пару месяцев, не по своему желанию, потом ела, не могла остановиться.
ПростоБелка• 26 декабря 2025
Ответ дляПенек Возмездия
И физическая тяжелая работа
А у свободных граждан, выполнявших ту же работу, и хорошо питавшихся с весом было все в порядке.
Усатая полосатая• 26 декабря 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Для мене все логічно: не так багато людей любить коли важко, коли з останніх сил піднімаєш власну вагу, коли пітнієш, втомлюєшся. Це ж пекельна праця. Якщо дійсно прагнути результатів, а не дозвілля ручку вверх і ручку вниз з подружкою за компанію
Мати тріля• 26 декабря 2025
Спорт-це про якість тіла, а ніяк не про схуднення . Схуднення-це про дифіцит калоражу
Бесбардак• 26 декабря 2025
їжте все некалорійне (салати, курячі грудки, рибу). відстежуйте баланс білки\жири\вуглеводи. вуглеводи повинні бути довгі, корисні, а не пусті короткі. не любите спорт - більше ходіть, гуляйте, танцюйте.
ПлюшкамиБалуюсь• 26 декабря 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Есть на одно ведро меньше.
Сейчас окажется что у автора 60кг. И рост 172см. И как же это сделать
Електрохарчування• 26 декабря 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Тоже вариант))) Тут таких хватает.
Но спрашивает же, как похудеть, а не подтянуть тело)
ФруктЕщеТот• 26 декабря 2025
Ответ дляРяженка
А после того как бросить спорт - в 2 раза быстрее. Привычка жрать остается как раз у тех, кто есть перед занятиями спортом и там совсем не 1800 в сутки.
Снижения массы - это все таки диета и баланс БЖУ.