Меня не звали• 2 часа назад

Хто любить французьке кіно? Раджу

Переглянула вчора фільм "Маскарад" 2022р. Красиві актори і цікавий сюжет. Франзузський кінематограф, безперечно, має свій окремий стиль та шарм. Може хто порадить щось з своїх улюблених французів.
автор Меня не звали • 2 часа назад
’Після отримання серйозної травми Адріан змушений залишити сцену. Професійний та успішний танцюрист прямує на блакитний берег Франції з метою провести емоційне перезавантаження. Герой фільму «Маскарад» не пропускає жодної вечірки та жодної представниці прекрасної половини людства. На хлопця звертає увагу відома в минулому актриса’(с).
Далі все тільки починається. Не буду спойлерити.
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Я вчора почала французький фільм дивитись, а там початок - серіал бригада на мінімалках) не це я чекала в історії про кохання))
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
як називається?
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
як називається?
Шалено закохані
КондуктЕр тролейбуса• 1 час назад
Только посмотрели корейское кино. Чуть не та страна, но я бы посоветовала.
Смячиком• 1 час назад
Я вчера начала смотреть «Жлоб»
Фенте Фря• 1 час назад
Французский любовник, легкий из новинок
Сегодня я не я• 1 час назад
Он и она (2017 года)
Лівий Локіть• 1 час назад
Имя (комедия) Франция - тут посоветовали, много восторжених откликов - но мне на 4/5
Метелик• 1 час назад
С Пьером Нине ’Притворись моим парнем’.
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Мой самый любимый французский фильм - 1+1.
Gleva• 1 час назад
Ответ дляЛівий Локіть
Ще німецьку версію подивіться, суть та сама, але може гра акторів вам більше сподобається
Лівий Локіть• 1 час назад
Ответ дляGleva
З ігрою нормально, але комедія ситуацій - не зовсім комедія. Багато соціальних тем піднімається. Я ще й підлітка взяла з собою дивитися - думала легкий фільм. Але... ні.
Гербарія сушу• 1 час назад
дякую, авторе. Люблю французьке кіно.
Gleva• 1 час назад
Ответ дляЛівий Локіть
То підлітку навпаки, повчальне, просто зрозуміло, що ви налаштовувалися на інший настрій. А я дуже люблю фільми одніє кімнати так би мовити
Шиворот Навыворот• 1 час назад
Не в твоем вкусе
Мой король
Этот неловкий момент
Болтушка Му• 50 минут назад
Ви дивилися фільм Жмот?
автор Меня не звали • 26 минут назад
Дівчата, дякую за поради. Вже позберігала для перегляду. Всім приємних затишних вечорів! Дивіться кіно, читайте книжки і наповнюйте своє життя цікавинками та позитивом