Федорино Горе• 26 декабря 2025
Лайфаки на примирення
Є якісь дієві способи помиритись з чоловіком, але щоб це було ніби від нього. Ну мене зрозуміє тільки жінка, яка хоче помиритись,але вона і була причиною сварки. Можете згадати якісь ситуації ,щоб людина сама підійшла,як її "підтолкнути" на це...
Ширли-Мырли• 26 декабря 2025
Вы не боитесь, что он такие же методы в отношении вас будет использовать? Когда сам накосячит. Будьте взрослым человеком, извинитесь
Я Головна• 26 декабря 2025
тю. попою присуньтесь до нього. коли мій чоловік був молодим, завжди спрацьовувало)
Федорино Горе
• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Він спить в залі
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Мереживна білизна, панчохи, пеньюар - ходите перед чоловіком, якщо сам вас не схопить, цілуєте і кажете як сильно шкодуєте, що була не права у такій-то ситуації
Федорино Горе
• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ погнала
Спровокуйте на інтим
Спить кремом ,пішов в зал спати
Федорино Горе
• 26 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Что мешает признать, что были неправы?
Не можу, бо він не правий, але так не вважає
Я Головна• 26 декабря 2025
Ответ дляФедорино Горе
Він спить в залі
ну то надягніть ночнушку красиву і швендяйте туди-сюди)
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Впадіть в тому залі у шовковий ночнушці і плачте, що потягнули ногу, не можете встати, болить
Привіт з ботойбіччя• 26 декабря 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Мой бы сказал ты что ипанулась?)
Я Головна• 26 декабря 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
нахилиться ще можна, щось типу підняти)) чи там квіти полити))
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мой бы сказал ты что ипанулась?)
Ну да , ногой, не видишь? Помоги любимый
Я Головна• 26 декабря 2025
ще можна сказати, що у вас там прищик якийсь на спині чи на попі, а вам не видно, що це, не міг би він подивитися))
*автор пішла уже ночнушку шукає)))
Я Головна• 26 декабря 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
у Друзях була ще така тема, коли Моніка хворіла і Чендлер не хотів її, то вона змусила його мазати її маззю і все спрацювалo - ’Works like a charm’
Привіт з ботойбіччя• 26 декабря 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Я 20 лет в браке) не прокатит , скажет психиатр тебе поможет