Вмію заміряти найкраще• 30 декабря 2025
У дитини раз на тиждень болить голова, але через годину бігає, як нічого не було
це до невролога чи до психолога?
Щебетушка• 30 декабря 2025
Дитина шкільного віку? В мого таке часто бувало в 1-2 класі. Пили курсом магній за призначенням лікаря. Допомогло.
ЦібаФу• 31 декабря 2025
Что то ест?
У меня у ребкнка аллергия на уксус.
И я спервп не могла понять, почему после макарон по флотски у него падает давление и проблемы - тяжело делать д/з
А причина была в кетчупе кт подавался к макароеам
У меня у ребкнка аллергия на уксус.