Пургену мне• 02 января в 21:27
Недержавний пенсійний фонд
Чи варто вкладатися?
Ви це робите?
Я так розумію до державної пенсії можливо й не добігти(
Чи ви просто відкладаєте у валюті?
Ви це робите?
Чи ви просто відкладаєте у валюті?
Сонечко• 02 января в 21:31
Просто відкладаю. Невідомо, як складеться далі і де я буду, в якій країні, тому краще тримати гроші у готівці або на рахунку банку.
Мейк-ап форева• 02 января в 22:07
За нас вкладає роботодавець. Небагато, але в декого по 2млн. Це ті хто років 20+ там. В мене всього 200000грн поки. До пенсії може тисяч 600 буде. Але... Головний недолік в тому, що цей фонд в гривні. І він вже тричі потерпав від криз. У 2008 і 2014,і під час війни.От наприклад були в людей по х00000,а гривня з 4.75 стрибнула до 8.А потім з 8 до 24.І знецінились ті їхні кошти. І нічого не поробиш. От таке кіно.
Той фонд купує різні акції,ОВДП та інше.Але в основному це приносить не більше 14-15% за рік.
Отже у гривні сенсу не бачу.Але то платить роботодавець,а не я.
Пургену мне
• 02 января в 22:16
Ответ дляМейк-ап форева
Дякую, що поділилися!
Мейк-ап форева• 02 января в 22:24
Ответ дляПургену мне
Дякую, що поділилися!
Нема за що. Якщо роботодавець вкладається, то одне. А самому, якщо все в гривні, я б не вкладала
Бо по договору ти ті гроші ніяк не витягнеш,і зможеш почати отримувати виплати лише з 50 років(за бажанням).Або вже пізніше,в 60 наприклад
Виплатити раніше 50 років можуть лише в разі важкої хвороби.
Якби той фонд тримав ваші кошти не лише в гривні,в й у валюті,чи ще якось оберігав ваші кошти,то інша справа.
Не знаю,чи є такі в Україні
ГугелП@лАмался• 02 января в 22:24
Ответ дляМейк-ап форева
а який фонд, якщо не секрет?
Мейк-ап форева• 02 января в 22:26
Ответ дляГугелП@лАмался
а який фонд, якщо не секрет?
Корпоративний,закритий.
КОРПОРАТИВНИЙ НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
ГугелП@лАмался• 02 января в 22:26
Я не вкладаюсь, бо нема лишніх коштів. Але не знаю, чи вкладалася б якби були, якщо чесно. Найбільше фондів у отп, здається три, якщо не помиляюся. Просто так з грошима вони втекти не можуть по законодавству. Але ж інфляція... таке собі
ГугелП@лАмался• 02 января в 22:28
Ответ дляМейк-ап форева
Корпоративний,закритий.
ну так туди ж будь-хто не вкладеться.У нього ж і статус особливий. Якби була у мене змога, я б туди вкладалася.
ГугелП@лАмался• 02 января в 22:30
Ответ дляМейк-ап форева
Корпоративний,закритий.
а мене завжди цікавило, якщо Ви уже не працюєте в нбу, тоді ці кошти просто зависаються? чи можете потім і не працювавши туди і надалі вкладати?
Мейк-ап форева• 02 января в 22:39
Ответ дляГугелП@лАмался
Запитала в знайомих. Бо договір десь є, але швидко не знайду відповідь.
Отже вони кажуть,що після звільнення,договір обов´язково розривається.Кошти перераховуються в будь яку страхову компанію,або пенсійний фонд на вибір.Або на пенсійний депозитний рахунок в будь якому банку.
Якщо ж вам вже виповнилося 50 років,то ви можете просто їх отримати рівними траншами протягом року-трьох.Якщо протягом року,то загальна сума виплат буде меншою,трьох-більшою.
ГугелП@лАмался• 02 января в 22:43
Ответ дляМейк-ап форева
дякую
Знаю бакси• 02 января в 23:22
Ответ дляМейк-ап форева
Клас, теж хочу таку роботу, а що за фонд ?
Знаю бакси• 02 января в 23:23
Ответ дляМейк-ап форева
Корпоративний,закритий.
А працюєте ви в НБУ ? Як так розумію ’простолюдинів’ туди не беруть.
Мейк-ап форева• 02 января в 23:33
Ответ дляЗнаю бакси
Я технический работник. К деньгам и финансам никакого отношения не имею. НБУ огромная структура, и чтобы она работала, нужны всякие технические структуры.Вот я в одной из них.
Чаще берут по чьей то рекомендации,но и с улицы бывает.Я что то среднее.В пятницу открылась вакансия,знакомая увидела и сказала.А человек который меня учил когда то,знал эту структуру изнутри(работал там перед пенсией).Я позвонила и спросила-стоит ли попробовать?Говорит -иди обязательно.Пошла,пригласили на собеседование,во время которого спросили,кого я здесь знаю.Я честно сказала что никого,кроме своего учителя.Помогло это или нет,но меня взяли.
Знаю бакси• 02 января в 23:39
Ответ дляМейк-ап форева
Якби ваша знайома по це вам не сказала, то навряд чи ви б могли скористатися цим шансом, але на те він і шанс і він виявися вашим! Якби я навіть хотіла відслідковувати вакансіїї, то не знаю, назв цих самих ’структур, але я й не технар, а якраз ближче до фінансової сфери.
Мейк-ап форева• 02 января в 23:47
Ответ дляЗнаю бакси
Так. Мені все життя везе з друзями. Тільки саму першу роботу я отримала самостійно-прийшла на місце своєї практики. А далі завжди один сценарій-дзвінок від тих з ким вчилась/працювала-привіт, як справи? -є непогане місце, дуже потрібні досвідчені люди, -твою зарплату я знаю-не хочеш спробувати,будеш отримувати більше. І так потроху все вище і краще.
Сама б я ніколи не перейшла))
Знаю бакси• 02 января в 23:50
Ответ дляМейк-ап форева
Сама б я ніколи не перейшла))
Це теж велика справа, далеко не у всіх є друзі, а гарні то й взагалі на вагу ’золота’. То ви маєте певну удачу в цьому житті.