Завжди недо...• 03 января в 17:58

Ілона Сахарова астролог. Як вам?

Натрапила на неї в інстаграмі. Вона впевнено говорить, де будуть обстріли, про відключення світла. У неї щось збувається? Хтось її дивиться? Щось лячно стало.
Помидорина• 03 января в 17:59
Адмирал ЯсенПень, она же Илона Сахарова

Тоска в носках• 03 января в 17:59
Вже за 4 роки всі знають де можуть бути обстріли.
So_so• 03 января в 18:00
А сколько Вам лет?
Триндичіха Байрактар• 03 января в 18:01
Фуфлыга лепит от себя и даже на планеты не смотрит
автор Завжди недо... • 03 января в 18:02
Ответ дляТоска в носках
Вона каже , що все зміщується на Захід України і назвала міста.
Ответ дляSo_so
А сколько Вам лет?
35)
Тоска в носках• 03 января в 18:02
Ответ дляЗавжди недо...
А ви цього не бачите і не розумієте?

автор Завжди недо... • 03 января в 18:03
Ответ дляТоска в носках
А ви цього не бачите і не розумієте?
Ні, я сама переїхала у Львів із Запоріжжя.
Не розумію. Тепер задумалась, чи правильно зробила.
Тоска в носках• 03 января в 18:06
Ответ дляЗавжди недо...
До чого куди і звідки переїхали) . Справа не в самих містах.
Їдьте в забите село, там навіть тривоги не включають
автор Завжди недо... • 03 января в 18:07
Ответ дляТоска в носках
Я у Львові вже працюю.
аромат Жука• 03 января в 18:10
Ответ дляЗавжди недо...
Тю на Вас) Що тому Львову зробиться? Ну інколи може обстріл, то на тривогу реагувати, якщо є можливість. Я на півночі, то евакуація з Чернігівської області напрягає, хоч я і далі, бо вже не пів міста окуповано буде, а все. Гратись знову не будуть.
автор Завжди недо... • 03 января в 18:23
Ответ дляаромат Жука
Ой ,не знаю. Мене шось ця астролог налякала. Треба було в Ужгород їхати, мабуть.
Диверсификация• 03 января в 18:28
Очередная ’Ванга’?
аромат Жука• 03 января в 18:31
Ответ дляЗавжди недо...
Ті астрологи пальцем в небо тикають) За всі роки повномасштабної в цьому не раз вже переконались. По їх розказням вже й війна закінчилась, тільки ми не в курсі. Такі ж люди, як ми, які ляпають, що завгодно і заробляють кошти на тих хто полюбляє вермішель на вухах) В Ужгороді звісно безпечніше, але теж не факт, що так завжди буде.
Як ухурделю• 03 января в 18:31
Ответ дляЗавжди недо...
Ну максимум что может быть на западной части страны - это обстрелы.
Кацапы туда не дойдут, а пулять могут, да
автор Завжди недо... • 03 января в 18:39
Ответ дляЯк ухурделю
Про пулять вона і казала.
Як ухурделю• 03 января в 18:44
Ответ дляЗавжди недо...
Про пулять вона і казала.
Марцинкив уже предупредил, что в ближайшие 48 часов будет обстрел. То , скорее всего, полетит бОльшая часть дерьма на запад Украины
Ацетилсалициловая кислота• 03 января в 18:49
Ну да. Север и так каждый день обстреливают. Только что балистика на Прилуки. Она про это писала?
автор Завжди недо... • 03 января в 18:52
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Казала ,що Сумська та Чернігівська - важко.

автор Завжди недо... • 03 января в 18:53
Ответ дляЯк ухурделю
Так ,читала.
Зілля до весілля• 03 января в 20:11
Мені теж лячно, довкола скільки
йоб ну тих людей, які вірять астролам і тарологам... Нехай Бог милує...
Платье Длинное бальное• 04 января в 08:03
Доверяла ей очень, после того как она и по карте Украины и по картам людей которых просматривала, уверяла что все закончится в прошлом году вот прям точно, а потом ’ ну был период могли, звёзды не так стали или люди не то сделали’, смысл тогда в этом предсказании. Только нужно понимать одни смотрят с надеждой, но делают по своему, а другие слепо верят, у меня так знакомая в марте прошлого года все закрыла вернулась, а теперь рыдает что поверила и в силу обстоятельств теперь не может уехать.